Як підібрати кільце. Як підібрати розмір пальця.

Перше і основне правило, якого ви повинні дотримуватися при виборі кільця,? воно повинно співвідноситися з віком дівчини, якій призначено, а також з будовою кисті її руки. Якщо дівчина молода, то для неї ідеальним подарунком будуть невеликі, акуратні мініатюрні, легкі, тонкі кільця з нехитрим дизайном. Дами у віці зазвичай воліють кільця побільше і з дорогоцінними каменями. Здавна кільця великих розмірів (масивні, з камінням) вважаються символом жіночності.
Вам знадобиться
  • - Смужка паперу;
  • - Лінійка;
Інструкція
1
Кращий час для покупки кільця - день. Пов'язано це з тим, що пальці рук до вечора зазвичай набрякають і підібрати кільце правильного розміру буде дуже непросто. В ювелірному магазині, де ви збираєтеся купити кільце , повинна бути кімнатна температура, оскільки на холоді пальці стають тонше, а в дуже теплому або задушливому приміщенні, навпаки - опухають. Це також позначиться на виборі потрібного розміру кільця. Не соромтеся приміряти кільця кілька разів.
2
Не перестарайтеся з приміркою. Від тривалих і утомливих примірок пальці рук також опухають. Якщо відчуваєте, що пальці стали опухати, підніміть руку і в такому вертикальному положенні потримайте її пар хвилин. Кров відступить від кисті рук і знову можна буде продовжити примірку.
3
Запам'ятайте, що кільця з камінням практично неможливо змінити в розмірі. А якщо ви купуєте кільце на тривалий термін (наприклад, обручки кільце ), то потрібно враховувати, що з часом товщина пальців руки може змінитися. Уточніть у продавця в ювелірному магазині, чи є можливість при необхідності саме таке кільце переробити (збільшити або зменшити).
4
Якщо пальці самі по собі досить великі, не варто купувати масивні кільця. Вони зроблять кисть руки ще більш повною. Ідеально для таких рук підійдуть кільця з геометричними фігурами - ромб, квадрат, трикутник, які візуально подовжують пальці.
5
Якщо ви хочете привернути увагу до своїх рук (і вони дозволяють це робити), то краще вибирати кільця з незвичайним дизайном.
Зверніть увагу
Зарубіжні стандарти кілець відрізняються від російських. Тому при замовленні кільця на зарубіжному сайті скористайтеся посиланням на сайт Online Conversion - це он-лайн конвертер. Вбиваєте розмір кільця в графу Circum. mm, і конвертер самостійно перерахує розмір кільця відповідно з іноземними стандартами.
Корисна порада
Дізнатися розмір кільця можна і без допомоги ювелірів, вимірявши окружність пальца.Для цього вирізаєте смужку паперу, обертається її навколо пальця, робите позначки і прикладаєте до лінійки.