Як відкрити глянцевий журнал. відкриття глянцевого журналу.

Першим правилом відкриття нового підприємства є окреслення чіткого кола сегмента ринку, на який воно орієнтоване. Саме з цього необхідно почати, якщо ви плануєте відкриття глянцевого журналу .
Інструкція
1
Перша дія, яке ви повинні здійснити - опрацювати діючий ринок друкованих видань в регіонах, в яких ви збираєтеся поширювати ваш журнал. Навіть якщо у вас на руках є ідея, яка на перший погляд ще не була реалізована, проведіть ретельний аналіз. Цілком можливо, що вона вже успішно реалізується в злегка іншому ключі. В цьому випадку ваша стратегія повинна йти або по лінії протиставлення вашого ресурсу існуючому, або охоплювати ті сфери, які він не зачіпає.
2
Відкриття нового видавничого будинку має ряд складностей. На вас ляжуть всі тяготи по розкрутці бренду, а також з пошуку рекламодавців. Порівняно з цим варіантом, випуск журналу по ліцензії вже існуючого успішного зарубіжного іздательсокого будинку має безліч плюсів. Приміром, вам не потрібно піклуватися про напрацювання репутації - за вас говоритиме ім'я видання. До того ж ваш дохід буде формуватися не тільки за рахунок реклами, яку публікують у вас особисто, а й за рахунок контрактів на рекламу, укладених з компанією, у якої ви купили ліцензію. Практика також показує, що журнали, що випускаються під західним брендом, мають більший успіх в Росії аніж вітчизняні аналоги - споживач досі орієнтується на захід як на показник якості.
3
Ретельно проробіть механізм початкової реалізації вашого журналу . Пробуйте самі різні схеми, в тому числі початкове безкоштовне розповсюдження. Пам'ятайте, що ваш журнал повинен спочатку повинен стати впізнаваним. Вивчіть можливі місця скупчення аудиторії - наприклад, якщо ваш журнал присвячений жіночій аудиторії, то оптимальним місцем поширення будуть салони краси, перукарні та солярії, якщо ж чоловічий - то тренажерні зали і автомобільні салони високого рівня. Необов'язково встановлювати цілі стенди, досить розташувати ваш журнал в викладку журналів, представлених для чекають відвідувачів.