Як перевести в формат для плеєра. Як перевести player.

Щоб запускати відеофайли за допомогою портативного плеєра необхідно конвертувати їх в потрібний формат. Цю операцію можна здійснити навіть не маючи в розпорядженні спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - Movavi конвертер.
Інструкція
1
Якщо ви маєте в своєму розпорядженні високошвидкісним доступом в інтернет, то скористайтеся онлайн-конвертером. Цей спосіб актуальний в тому випадку, якщо ви працюєте з чужим комп'ютером і не маєте можливості встановлювати додатки і програми. Відкрийте сторінку http://converter.corbina.ru.
2
Натисніть кнопку «Файл», розташовану в першому меню відкрилася web-сторінки. Виберіть відеофайл для конвертування. Натисніть кнопку Ok і дочекайтеся його завантаження на сервер. В наступному меню виберіть формат, в який буде конвертований вказаний файл. Для запуску відео з плеєра використовуйте формат avi або 3gp. Натисніть кнопку «Старт» і дочекайтеся завершення операції.
3
Скачайте готовий відеофайл і завантажте його в плеєр. Спробуйте запустити дане відео. Якщо ви плануєте постійно користуватися даним ресурсом, то натисніть кнопку «Завантажити конвертер». Це дозволить конвертувати файли без виходу в мережу.
4
Встановіть викачане додаток. Виконайте перезавантаження комп'ютера після завершення цього процесу. Запустіть програму Movavi Відео Конвертер.
5
На початку роботи з програмою натисніть клавіші Ctrl і O. Вкажіть відеофайл, формат якого необхідно змінити. Виберіть готовий шаблон, вказавши потрібний пункт в графі «Профиль». Використовуйте формат и 3gp або avi.
6
Знайдіть кнопку «Обзор», розташовану навпроти поля «Папка для збереження», і натисніть її. Виберіть каталог, в який програма буде зберігати конвертовані відеофайли. Пересуньте повзунки в меню візуалізації, якщо вам потрібно обрізати частину відео.
7
Після завершення підготовки параметрів натисніть кнопку «Старт». Зачекайте, поки програма виконає необхідні дії. Завантажте отриманий файл в відеоплеєр і запустіть його.
Використовувати формат wma в деяких випадках набагато зручніше, ніж формат mp3, так як при однакових бітрейтах wma файл має дещо менший розмір. Переклад з формату mp3 в формат wma здійснюється за допомогою спеціальних програм, званих конвертерами.
Інструкція
1
Для перекладу аудіофайлу з формату в формат вам знадобиться програма-конвертер. Програми-конвертери, як і весь софт в цілому, поділяються на платні і безкоштовні. Для конвертації аудіофайлу, призначеного для прослуховування в побутових умовах, цілком можна використовувати безкоштовні програмні рішення. Однією з таких безкоштовних програм є Audio Transcoder, який можна завантажити за посиланням http://www.audio-transcoder.com/downloads/audiotranscoderru.exe. Після скачування встановіть програму на свій комп'ютер і запустіть її.
2
В головному вікні програми натисніть на кнопку "Додати файл". Відкриється вбудований файловий менеджер програми, за допомогою якого необхідно буде вказати шлях до файлу, який вимагає конвертації. Додати файл також можна перетягнувши файл покажчиком миші у вікно програми. Після додавання файлу в програму виберіть формат кінцевої аудіозаписи (у нашому випадку wma) а також опції його якості - 64 Кб/с, 92 Кб/с і так далі. Потім виберіть папку, в яку буде зберігатися конвертований файл і натисніть на кнопку "конвертувати". Через деякий час (залежно від потужності комп'ютера) файл у форматі wma з'явиться в зазначеній вами папці.
3
Програма Audio Transcoder надає широкий набір функцій для конвертування різних аудіофайлів, а також забезпечує найбільш зручні способи їх конвертації. Наприклад, після установки додаток інтегрується в контекстне меню провідника, після чого конвертацію можна буде запустити натиснувши правою кнопкою миші на будь-якому mp3 файлі, збереженому на комп'ютері.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dgJZDWER-34
Зверніть увагу
Під час конвертації аудіо файлу не запускайте ніяких додатків, так як при її раптової скасування вихідний аудіофайл може бути пошкоджений.