Як розрізати архів.

Для запису файлів великого обсягу на різні носії рекомендують використовувати програму 7z. Вона дозволяє не тільки стиснути файли, зменшивши їх обсяг, але і розділити архів на кілька частин.
Вам знадобиться
  • Програма 7z.
Інструкція
1
Скачайте програму 7z з сайту http://www.7-zip.org/download.html. Виберіть версію вашої операційної системи і відповідний формат файлу. Натисніть кнопку Download. Запустіть завантажений файл після завершення завантаження. Виконайте установку компонентів програми, вибравши потрібні параметри її роботи.
2
Розрізати готовий архів можна двома способами. Спочатку спробуйте витягти всі файли з архів а. Краще створити для цього спеціальну папку. Це спростить подальшу роботу з архів атором. Клікніть правою кнопкою миші по архів у і виберіть пункт 7z. У розгорнулося вікні вкажіть пункт «Розпакувати». Після запуску меню програми 7z виберіть попередньо створену папку.
3
Тепер клікніть правою кнопкою миші по каталогу, в який ви розпакували файли архів а. Наведіть курсор на пункт 7z і клікніть по пункту «Додати до архів у». Дочекайтеся запуску меню архів Атора. Введіть в перше поле назва майбутнього архів а.
4
Знайдіть графу «Розбити на томи». Виберіть із запропонованих варіантів розмір майбутніх елементів архів а. Вкажіть власне максимальне значення розміру архів а, якщо це необхідно. Пам'ятайте про те, що розмір задається в байтах.
5
Натисніть кнопку Ok і дочекайтеся створення нового розділеного архів а. Для спрощення процесу ділення архів а клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Додати до архів у» в меню 7z.
6
Введіть необхідні параметри, як це описано вище, і натисніть кнопку Ok. При роботі з декількома елементами архів а потрібно бути вкрай акуратними. Відсутність хоча б одного файлу може привести до того, що ви не зможете коректно з'єднати архів в єдине ціле. Зазвичай це робить неможливим зчитування інформації, що знаходиться всередині архів а. Набагато безпечніше самостійно розподілити файли і створити кілька архів ів.