Як докачати архів.

В процесі завантаження різних файлів можуть виникати проблеми. На це впливають різні фактори, проте багато що залежить від швидкості з'єднання інтернету, а також способу завантаження даних з глобальної мережі.
Інструкція
1
Часто виникають у користувачів питання про те, як можна докачать архів , завантаження якого була перервана. Як правило, докачать певний файл можна завжди, проте браузери в деяких випадках дають збої, що призводить до скиду усього завантаження. Щоб уникнути подібних ситуацій, потрібно використовувати спеціалізоване програмне забезпечення, яке дозволяє завантажувати велику кількість файлів з інтернету одночасно. Однією з популярних утиліт є програма під назвою Download Master.
2
Поширюється вона безкоштовно. Знайти можете в інтернеті або на настановних дисках разом з дистрибутивами операційної системи. Варто відзначити, що дана програма дозволяє зупиняти завантаження і продовжувати її в будь-який час. Встановіть утиліту на жорсткий диск персонального комп'ютера. На робочому столі з'явиться ярлик, за допомогою якого можна запустити програму. Натисніть лівою клавішею миші для запуску.
3
У браузері скопіюйте посилання на файл. Програма автоматично перехопить її і покаже віконце із завантаженням. Вам потрібно натиснути клавішу «Завантажити». При цьому ви можете додати опис до файлу. При великому обсязі різних файлів часто плутаєшся з усією інформацією, тому в програмі реалізована можливість залишати опис для кожного завантаження.
4
Якщо ви використовуєте браузер, докачать архів можна натисканням декількох клавіш. Як правило, при різних помилках завантаження певного архів а зупиняється. Знайдіть вкладку «Завантаження». Натисніть на ній одним кліком лівої клавішею миші. Знайдіть файл, який вам потрібно докачать. Далі натисніть кнопку «Продовжити завантаження». Не забувайте, що у вас повинен бути підключений інтернет.