Як навчитися робити прості фокуси. Як навчитися робити фокуси з сірниками.

Магічні трюки виконують на забаву публіці протягом багатьох століть. Щоб навчиться робити фокуси , необхідно дізнатися їхні секрети і довго тренуватися. Одним з найпростіших реквізитів фокусника є колода карт. З ними можна виконати безліч найрізноманітніших ілюзій.
Вам знадобиться
  • - колода гральних карт.
Інструкція
1
Секрети багатьох простих фокусів можна знайти в інтернеті. Вивчіть їх і дуже ретельно відрепетируйте. Робіть це, поки у вас не вийде виконати все ідеально десять з десяти спроб.
2
Ніколи не розповідайте секрет фокусу глядачам (якщо це тільки не є метою вашого виступу). Дозвольте їм самим будувати здогади і припускати секрети фокусів.
3
Один з найпростіших фокусів називається «Королі і дами». Виберіть всіх дам і королів з колоди (у вас повинна вийти стопка з восьми карт). Складіть карти таким чином, щоб послідовність мастей була однаковою (Не показувати це глядачам).
4
Сховайте карти за спину і розділіть на дві частини (по чотири карти). Покладіть їх на стіл перед глядачами і продемонструйте. Зверху будуть лежати король і дама однієї масті.
5
Навчившись робити цей фокус з двома намащуватися, можна ускладнити його, додавши валетів і тузів. Принцип фокуса залишиться тим же.
6
Дуже простий фокус з відгадуванням карти. Покажіть колоду карт глядачам, переконайте їх, що це звичайнісінькі карти. Запропонуйте вибрати одну карту і запам'ятати її. Обрану картку глядач повинен покласти зверху колоди. Розкладіть карти віялом, картинками вгору і покажіть, обрану карту.
7
Секрет цього фокуса полягає в тому, що вам потрібно запам'ятати карту, яка лежить внизу колоди. Коли ви покладете половину колоди поверх, задуманої карти, то вона опиниться під тією, яка була внизу колоди.
8
Неймовірно ефектний фокус з появою карти. Продемонструйте глядачам порожню долоню, а потім в ній з'явиться карта. Секрет цього фокуса полягає в наступному. Затисніть один куточок карти між середнім і вказівним пальцями, а другий між мізинцем і безіменним.
9
Розпряміть долоню і переконайтеся, що куточки карти не помітні. Зігніть всі чотири пальці до себе. Великим пальцем притисніть карту зверху і випряміть чотири пальці. Карта з'явиться у вашій долоні.
10
Цей фокус необхідно тренувати досить довго, але результат виправдає всі ваші зусилля. Спочатку робіть рухи повільно, коли вони дійдуть до автоматизму, прискорте. У вас обов'язково вийде.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QvdHRF2_7d8
Здавна люди дивуються майстерності та спритності рук фокусників і ілюзіоністів, які часом настільки вміло показують свої трюки, що виглядають справжніми магами в очах глядачів. Якщо вас захоплюють і цікавлять таємниці фокусів, ви можете за деякий час навчитися показувати фокуси і стати майстром своєї справи, дивуючи глядачів.
Інструкція
1
Для того щоб підтримувати репутацію професійного фокусника, ніколи не розкривайте своїх секретів, навіть якщо вас про це просять друзі. Будьте різноманітні - нікому не захочеться дивитися підряд один і той же фокус. Показуйте різні трюки.
2
Перш ніж показувати фокус публіці, довго і терпляче репетируйте його в домашніх умовах. Фокус буде виглядати професійно тільки в тому випадку, якщо ви доведете його виконання до автоматизму і ідеалу.
3
У процесі демонстрації фокуса спілкуйтеся з глядачами. Коментуйте свої дії, жартуєте, розмовляйте з залом - мова дозволить відвернути глядачів від того, що ви робите руками. Для того щоб ваші фокуси були бездоганні, тримайте в порядку і чистоті ваш головний інструмент - руки.
4
Наносьте на долоні тальк або присипку, що зменшує ковзання, а також змащуйте пересушену шкіру рук зволожуючим кремом. Хороший фокусник завжди доглядає за своїми руками - він не тільки змащує їх поживними засобами, але і тренує розтяжку і силу пальців.
5
Виконуйте прості вправи, розвиваючі еластичність і спритність пальців. Для демонстрації карткових фокусів використовуйте покерні карти.
6
Плануючи програму виступу на публіці, помістіть самі захоплюючі і ефектні фокуси в кінець програми. Продумайте фокуси для програми так, щоб вони вимагали мінімуму часу на підготовку реквізиту.
7
Не забувайте відволікати глядачів рухами руки, голови, а також промовою. У процесі показу фокуса дивіться прямо в зал - не дивитеся на руки, вони повинні робити потрібні рухи автоматично.
8
Виступаючи на публіці, відповідайте своєму образу - надягніть строгий костюм з внутрішніми кишенями і лаковані туфлі.
9
Не забувайте практикуватися на публіці якомога частіше - це дозволить підчистити техніку виконання фокусів, домогтися більшого професіоналізму, а також позбутися від надмірного стресу і хвилювання перед виступом.