Як зняти акумулятор на Nissan.

При тривалій експлуатації кожен автомобільний акумулятор сідає і вимагає або заміни на новий, або підзарядки від мережі. Для здійснення того й іншого дії необхідно зняти старий акумулятор .
Вам знадобиться
  • - набір ключів;
  • - викрутки;
  • - новий акумулятор;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Поставте автомобіль на рівну площадку. Найкраще ставити автомобіль в гараж, так як деякий час він буде знеструмлений, тобто сигналізація не буде працювати. Заглушите мотор двигуна і вийміть ключ із замка запалювання. Також слід вимкнути магнітолу і прикурювач.
2
Відкрийте капот. Зніміть захист акумулятор ної батареї. На деяких моделях вона з'єднана із захистом двигуна. Пластмасова захист тримається на пістона. Необхідно акуратно потягнути за один кінець, щоб пістон вийшов і поглиблення. Таким чином вийміть всі пістони.
3
Знайдіть акумулятор ву батарею. Зніміть захисні ковпачки клем. Спочатку від'єднайте мінусову клему. Для цього ослабте гайку кріплення настільки, щоб клема спокійно знялася. Точно так же від'єднайте і позитивну клему. Ні в якому разі не знімайте спочатку клему "плюс"! В іншому випадку ви ризикуєте спалити штатну сигналізацію.
4
Знайдіть кріплення акумулятор ної батареї. На більш старих моделях Ніссан воно виконано у вигляді двох планок, з'єднаних двома довгими болтами. Якщо у вас таке кріплення, то потрібно розкрутити гайки на кінцях болтів і акуратно зняти планки. Тепер можна вийняти акумулятор з відсіку.
5
Якщо у вас більш нова модель, то акумулятор знаходиться в спеціальному кожусі, який прикріплений саморізами до кузова авто. Знайдіть ці саморізи і відкрутіть їх. Далі акуратно вийміть акумулятор з відсіку, приклавши невелике зусилля. Заряджати можна прямо в кожусі. Якщо ви хочете встановити новий акумулятор , то надягніть на нього кожух зі старого. При зворотній установці спочатку підключайте плюсову клему, а потім мінусову.
Корисна порада
При відключенні спочатку знімайте мінусову клему, а потім плюсову. При підключенні надягайте першої плюсову клему. Робите заміну акумулятора в бавовняних рукавичках. Використовуйте намагнічені ключі.