Як налаштувати стартову сторінку Opera. Як восстановітьдомашнюю сторінку з закладками.

Opera - популярний інтернет-браузер, створений дослідниками компанії Telenor в Норвегії. Дата запуску програми - 1994 З 2005 р Програмні продукти Opera PC і Opera Mini поширюються безкоштовно, а з 2009 р з'явилася і версія для мобільного телефону.
Вам знадобиться
  • - ПК або інше цифровий пристрій;
  • - встановлений браузер.
Інструкція
1
Версії браузера для різних електронних пристроїв мають спільні особливості меню, тому задати стартову сторінку в браузері можна одними і тими ж діями на комп'ютері та телефоні. Відкрийте на панелі інструментів меню «Інструменти».
2
Далі виберіть пункт "Налаштування" і підпункт "Загальні налаштування".
3
У діалоговому вікні буде відкрита вкладка «Основні». Перші два рядки у вкладці визначають, яку сторінку необхідно відкрити при запуску браузера.
4
В графі "При запуску» встановіть необхідний пункт: продовжити колишню сесію, відкрити порожню сторінку або відкрити домашню. Трохи нижче розташовується поле для введення адреси домашньої сторінки. Вкажіть адресу ресурсу, який хочете зробити стартовим.
5
Натисніть кнопку OK для збереження налаштувань стартової сторінки і виходу з меню. Перезапустіть браузер, щоб перевірити активність налаштувань.
6
За певних налаштуваннях виду браузера панель інструментів не видна нагорі. В такому випадку для керування всіма настройками натисніть логотип "Opera" (біла латинська буква "O" на червоному тлі) в лівому верхньому куті браузера. Знайдіть пункт «Настройки» і далі дійте за першим алгоритмом.
7
При бажанні можна обійтися натисненням певної комбінації на клавіатурі. Меню «Основні настройки» викликається при одночасному натисканні Ctrl + F12. Не має значення поточна розкладка клавіатури. З'явиться вже знайоме діалогове вікно, вам залишається тільки внести відповідні зміни в налаштування запуску та адресу.
Opera - популярний веб-браузер, який отримав своє поширення завдяки опціях, пропонованим в програмі, та кількістю доступних налаштувань і розширень. Наприклад, ви можете налаштувати параметри домашньої сторінки, яка з'являється після запуску програми.
Інструкція
1
Дочекайтеся запуску браузера. Після цього клікніть на кнопці Opera, розташованої в лівій верхній частині вікна програми. Перед вами з'явиться контекстне меню, за допомогою якого ви зможете налаштувати всі доступні в додатку параметри.
2
Наведіть курсор миші на розділ «Налаштування» - «Загальні настройки». Перед вами з'явиться вікно з основними параметрами браузера, які впливають на використання його для перегляду сторінок в інтернеті.
3
У вкладці, «Основні» ви побачите блок налаштувань «Задайте поведінку браузера при запуску». В рядку «Домашня» вкажіть адресу домашньої сторінки Opera у вигляді запису http://www.opera.com. Ви також можете вказати в даному полі будь-який інший ресурс, який найчастіше відвідуєте за допомогою оглядача. Якщо ви хочете, щоб відкрита на даний момент у вашому браузері сторінка запускалася при старті програми, натисніть на кнопку «Поточна сторінка», щоб зробити її в якості домашньої.
4
Після твори налаштувань натисніть на кнопку "Ок" для застосування змін. Щоб переконатися, що всі параметри були вказані вірно, перезапустіть браузер, закривши його, а потім знову запустивши за допомогою відповідного ярлика. Після перезапуску перед вами з'явиться вибрана раніше стартова сторінка. Налаштування домашньої сторінки Opera завершена.
Корисна порада
Ви також можете залишити поле налаштувань «Домашня» порожнім. Тоді після запуску програми у вас буде відображатися порожня страніца.Ви завжди можете змінити адресу домашньої сторінки, скориставшись згаданим вище меню програми.