Як розгладити шкіру.

Для більшості жінок будь-яка, навіть найменша зморшка - це якщо не трагедія, то вже точно привід для розладу. Але, на жаль, вчені ще не винайшли еліксир молодості, здатний "скасувати" поява нових зморшок. Однак, є способи позбутися від уже існуючих.
Інструкція
1
КремКрем - це, мабуть, найдоступніший спосіб для боротьби зі зморшками. Він цілком здатний поліпшити стан шкіри, омолодити її, підвищити тонус і також еластичність. Головна складність в цьому випадку - це правильно підібрати крем. Вибір крему, як відомо, залежить не від кількості зморшок, а від типу шкіри, місця розташування зморшок, від вашого віку. Крім того, перед покупкою того чи іншого крему краще порадитися з професіоналом, а не покладатися на чужу думку.
2
МиостимуляцияМиостимуляцией називається вплив на лицьові м'язи або м'язи тіла електричним струмом. За допомогою струму м'язи скорочуються, завдяки чому посилюється кровообіг і відбувається насичення тканин киснем. Програм, за якими проводиться миостимуляция, існує декілька і підібрати індивідуальну може лише фахівець. Після миостимуляция зменшується друге підборіддя, отвислость щік, скорочується кількість зморшок, також вирівнюється рельєф шкіри, підвищується її еластичність, відбувається зниження обсягів проблемних зон. Найчастіше вплив електричного струму поєднують з впливом тепла, завдяки чому значно підвищується ефективність процедури.
3
Ін'екцііІзбавіться від зморшок можна за допомогою ін'єкцій, до складу яких входить речовина «ботулотоксин». Це речовина вводиться під шкіру , де і діє в плині декількох місяців (потім його дія слабшає і процедуру доводиться повторювати). Суть в тому, що «ботулотоксин» дозволяє уникнути скорочення певних м'язів; саме тому розгладжуються старі зморшки і не виникають нові. Так що, якщо уколи не лякають - цей метод саме ваш.
Корисна порада
Щоб не вдаватися до крайніх заходів, намагайтеся позбутися шкідливих звичок, ведіть здоровий спосіб життя. Крім того, не забувайте, що солярії - перший крок до появи передчасних зморшок.
Штучна шкіра виготовляється з широкого спектра композиційних полімерних матеріалів. Використовується для оббивки меблів, виготовлення взуття, верхнього одягу. Матеріал розроблявся для заміни натуральної шкіри, на відміну від неї на кілька порядків дешевше, при якісному виготовленні практично не відрізняється і відповідає всім світовим стандартам і тенденціям моди. Якщо штучна шкіра пом'ялася, то її можна розгладити точно таким же способом, як натуральну.
Вам знадобиться
  • - пульверизатор;
  • - волога тканина;
  • - безбарвний крем;
  • - плечики;
  • - газети або спеціальні форми для взуття.
Інструкція
1
Винилискожа або дермантин виготовлена з монолітного або пористого ПВХ на бавовняної або поліефірної трикотажній основі. Якщо у вас пом'ялося виріб з даного матеріалу, погладьте його з внутрішньої сторони праскою з температурою 30 градусів.
2
Інший спосіб без використання праски. Збризніть пульверизатором внутрішню сторону вироби, повісьте на плечики, максимально розправивши річ. Протягом доби виріб буде повністю розгладженими.
3
Якщо пом'ялася штучна шкіра на дивані або кріслі, змочіть простирадло, добре відіжміть в пральній машині на 1000 оборотах, ретельно накрийте меблі, по мірі висихання простирадла зволожуйте її пульверизатором. Не використовуйте для розгладження штучної шкіри дуже вологу простирадло, на оббивці залишаться плями, верхній шар може почати зніматися шарами. Також ніколи не гладьте верхній шар штучної шкіри праскою, навіть з використанням тканини, гладити можна тільки основу і то на дуже низькій температурі.
4
Якщо ви неправильно зберігали взуття зі штучної шкіри, протріть її вологою ганчіркою, набийте старими газетами або тканиною, щоб надати форму, змастіть безбарвним кремом, поставте подалі від опалювальних приладів. Через 24 години знову змастіть взуття кремом. Під впливом пом'якшуючих речовин і примусового расправления вся взуття прийме нормальну форму, пом'ята шкіра розгладиться.
5
Більше ніяких способів розгладження штучної шкіри не існує. Щоб вам не довелося постійно витрачати зайвий час на розгладження виробів, правильно їх додержувати. Після сезону шкарпетки протріть всю шкіру вологою м'якою тканиною, просушіть під навісом, змастіть безбарвним кремом. Верхній одяг повісьте на плічки і помістіть в просторе місце, не вішайте штучну шкіру щільно, вона повинна висіти вільно. Взуття помийте, просушіть далеко від джерел тепла, змастіть кремом, щільно набийте старими газетами або тканиною і поставте на полицю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jlEsuvr-JOc