Як обробити грибок на стіні.

Начебто ви тільки недавно зробили ремонт і поміняли вікна, але от невдача - на стінах з'являються плями темного кольору і нестерпно пахне сирістю. Найкомфортнішим умовою для життя і розвитку спор грибів є підвищена вологість. Так як же обробити грибок на стіні, щоб усунути його повністю, не даючи можливості з'явитися знову?
Вам знадобиться
  • - шпатель;
  • - антисептичний та протигрибковий засіб;
  • - протигрибкова грунтовка;
  • - пензлик;
  • - валик.
Інструкція
1
Перш за все слід встановити причину появи грибка на стінах. Частіше ця проблема зачіпає старе житло та приміщення з підвищеною вологістю. Тому перевірте і відновите нормальну роботу вентиляції, продміть батареї (якщо потрібно - поміняйте). Перевірте справність сантехніки, вода не повинна капати і підтікати, це може служити причиною утворення цвілі на стінах.
2
Максимально очистіть стіни від штукатурки в місцях утворення грибка. Для цього слід змочити стіну теплою водою за допомогою валика і почекати поки штукатурка розм'якне, таким чином, ви без праці зчистіть її з поверхні стін. При необхідності повторіть процедуру кілька разів.
3
Грибок має властивість вражати не тільки поверхню, але і бетонні конструкції. Зачистіть невеликий шар бетонної поверхні, позбудьтеся пухкого шару і повітряних пробок шляхом постукування. Потім ретельно просушіть стіни природним шляхом, будівельним феном або паяльною лампою (дотримуйтеся обережності при роботі з даними приладами).
4
Антисептики є головним і основним засобом у боротьбі з усіма видами грибків і цвіллю. Ці хімічні склади володіють протигрибковими і протимікробними діями. Широко використовуються водорозчинні антисептики, як розріджувач яких використовується скипидар або Уайт-спирт. В магазинах і на ринках будівельних матеріалів представлена велика кількість аналогічних засобів.
5
Розведіть куплене протигрибковий засіб згідно інструкції і нанесіть склад на всю поверхню стін за допомогою кисті або валика. Приділіть особливу увагу місцям, ураженим грибком. Обробіть стіни два рази. Потім заґрунтуйте стіни антисептичним препаратом, це необхідно для хорошої адгезії стіни і штукатурки. Після висихання можна сміливо приступати до опоряджувальних робіт.
Корисна порада
Чи не ставте меблі впритул до стін, забезпечте природну вентиляцію і потік повітря, інакше грибок неминучий. Провітрюйте приміщення і встановіть кондиціонер. До речі, пластикові вікна все частіше стають причиною утворення цвілі і грибка на стінах і стелі.