Як посмажити помідори. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Смажені помідори - це не найпоширеніше блюдо. Найчастіше його використовують як допоміжного інгредієнта в складі інших рецептів. Від того, як саме будуть пожежі томати, і залежатиме смак одержуваного продукту.
Вам знадобиться
    • помідори;
    • сіль;
    • рослинне масло;
    • сковорода.
Інструкція
1
Відберіть стиглі плоди і помийте їх, виріжте зіпсовані частини, якщо такі є, і місце, до якого кріпилася плодоніжка. Можна використовувати і зелені плоди, але вони будуть більш жорсткими і не такими солодкими, як червоні.
2
Тим, хто не любить шкірку, необхідно зчистити її з томатів. Для цього зробіть на верхівці помідорів хрестоподібну насічку ножем шириною в 1-1.5 см, після чого плоди на 5 секунд помістіть в киплячу воду. Дістаньте їх каструлі і обдайте холодною водою. Від різниці температур шкірка стане м'якою і залишиться лише зчистити її, підчепивши за краї на місці розрізу.
3
Перед тим як посмажити помідори , необхідно розібратися, яку консистенцію страви хотілося б отримати в результаті. Це впливає на величину нарізки томатів. Для більш насиченого смаку найкраще різати помідори часточками, тоді як для отримання соусу або лечо більше підійде нарізка кубиками.
4
Якщо хочеться отримати більш сухі овочі, то після їх очищення від шкірки бажано вийняти насіння і м'якоть з середини, найбільш насичену вологою. В цьому випадку смажиться будуть лише м'ясисті стінки помідорів.
5
Подрібнивши томати, викладіть їх на сковороду з розігрітим рослинним маслом, посоліть, при бажанні можете додати сухі спеції.
6
Обсмаживши скибочки з одного боку, переверніть їх на іншу. При приготуванні неминуче буде виділятися сік. В тому випадку, коли помідори смажаться на сковороді без кришки, поступово він буде випаровуватися. Під кришкою томати вийдуть більш соковитими.
7
Час приготування залежить від обсягу продуктів і від того, який ступінь м'якості плодів хочеться отримати. Але смажити помідори занадто довго просто не має сенсу: такий скоринки, як у смаженої картоплі, на помідорах неможливо отримати в принципі.
Корисна порада
Безпосередньо перед вимиканням вогню можна додати на сковорідку трохи кропу або петрушки.