Як знайти потрібний будинок.

Якщо ви автомобіліст, використання GPS-навігатора буде найзручнішим способом знайти потрібний будинок . Досить завантажити детальну карту, вказати адресу, і прилад приведе вас до вказаного місця, вибравши оптимальний маршрут. Але є способи швидко знайти будинок в малознайомим місці, і не маючи під рукою навігатора,
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з виходом в інтернет, мобільний телефон.
Інструкція
1
Можна придбати в кіоску чи книжковому магазині саму звичайну паперову карту міста. Але при наявності доступу до інтернету простіше і зручніше буде скористатися електронними картами. Якщо ви хочете знайти яку-небудь організацію, зайдіть на її сайт. Найчастіше на ньому викладають фрагмент карти з позначенням потрібного будинок а, вказують додаткові орієнтири і схему проїзду.
2
Якщо необхідно знайти житлової будинок або організацію, яка не має сайту, скористайтеся онлайн-картами. Найпопулярніші з них: http://maps.yandex.ru і http://maps.google.ru/. Задайте місце розташування в рядку пошуку в наступному форматі: місто, вулиця, номер будинок а. Наприклад, так: Липецьк, вулиця Терешкової, д. 5. Якщо ви хочете насолоджуватися докладної тривимірною картою, створеної на основі знімків з космосу, скачайте програму «Гугл Планета Земля» (Google Earth).
3
При пошуку організації, адреса якої ви не знаєте, можна скористатися безкоштовним електронним довідником «2ГІС» (http://maps.2gis.ru). Тут, вказавши місто і назва установи, ви дізнаєтеся не тільки його розташування, а й додаткову інформацію: телефон, години роботи, електронну пошту, транспортні маршрути. Шукає довідник «2ГІС» і звичайні будинок а за вказаною адресою.
4
Дослідіть карту перед вихо будинок з будинок а, звертаючи увагу на розташовані поблизу об'єкта великі орієнтири. Якщо ви не впевнені у своїй пам'яті, краще роздрукувати карту або замалювати маршрут у вигляді схеми. Інший варіант - просто завантажити «Яндекс-карти» на телефон, якщо він підтримує подібні програми. Для цього переконайтеся, що потрібне вам місто є в списку об'єктів, для яких складені карти. Потім на сайті http://mobile.yandex.ru/maps введіть свій номер мобільного, отримаєте посилання на установку програми і дійте за інструкціями.