Як розібрати задню втулку.

У легкової машини задній міст утримується від бокового та поздовжнього переміщень щодо кузова саме реактивними тягами, які приєднані за допомогою кронштейнів корпусу моста. Тому якщо в зазначених місцях з'єднань утворюється люфт, то це може спричинити за собою серйозні наслідки, включаючи і ДТП.
Вам знадобиться
  • - виколотка;
  • - гайковий ключ на 17 мм;
  • - молоток;
  • - гайковий ключ на 19 мм.
Інструкція
1
Запам'ятайте, при розбиранні задньої втулки необхідно витягувати багато дрібних деталей, тому краще, якщо ви підстеліть під місце роботи чисту газету або ганчірку для того, щоб в потім при складанні не довелося їх шукати. Задні втулки прекрасно амортизують всі удари, завдяки своїй особливій технології виготовлення, тому не бійтеся зайвий раз ударити по ній молотком. На перший погляд втулка здається дуже простою, і часом дуже важко уявити, що саме вона забезпечує комфортне керування автомобілем і згладжує численні удари під час їзди. І коли з'являється стукіт ззаду в районі моста при русі машини, значить прийшов час розібрати задню втулку і подивитися у чому причина таких звуків.
2
Заміняти люфт в кріпленнях задніх втулок уважно і акуратно, тому що якщо ви недостатньо закріпіть задню підвіску, з цієї причини може статися аварія. У більшості випадків розібрати задню втулку можна легко без будь-яких зволікань. Краще якщо ви поставите своє авто на оглядову яму і там безпосередньо будете виробляти розбір задньої втулки. Для початку вам буде потрібно демонтувати машину, потім звільнити від кріплень тягу.
3
Затисніть на верстаті тягу в слюсарні лещата, попередньо краще якщо ви змажете проушину тяги концентрованим мильним розчином. Ні в якому разі не застосовуйте при цьому масло, так як втулки виробляються не з стійкої гуми, і якщо ви їх змажете маслом, у них значно скоротиться термін служби. Мастило з корпусу втулки краще видаляти ганчірочкою, змоченою попередньо в гасі.
4
Вибийте виколоткой або молотком з тяги металеву втулку і потім з вушка тяги за допомогою викрутки витягніть гумовий вкладиш. По конфігурації такий вкладиш нагадує два усічених конуса, які однаково з'єднані між собою. Чи монтажу втулки і машини необхідно здійснювати в зворотному порядку.
Втулка - один з найважливіших вузлів велосипеда будь-якої моделі. Від якості цього елемента залежить коефіцієнт корисної дії транспорту, що важливо для самого велосипедиста, який при їзді витрачає власні сили. При цьому передня втулка має більш просту конструкцію, ніж задня, так як тієї доводиться витримувати великі навантаження. Тому ремонт задньої втулки потрібний частіше.
Інструкція
1
Під час складання задньої втулки потрібно враховувати, що праві і ліві кінці осі розрізняються. Правий фіксується до осі допомогою контргайки, після чого ніколи не знімається з неї. Тому всі регулювання здійснюються лівим конусом. Чи не переплутайте, з якого боку втулки потрібно буде вставити вісь з правим конусом.
2
Закладіть в корпус втулки і в чашки підшипників з обох сторін нову, густу мастило, після чого за допомогою пінцета візьміть кульки і втисніть їх в неї. Шар мастила повинен бути досить товстим, щоб кульки не змогли викотитися з втулки.
3
З правого боку задньої втулки на кульки накладіть шайбу і вставте вісь з правим конусом. Робити це потрібно обережно. В іншому випадку ви ризикуєте втратити кульки, які можуть випасти з чашки підшипників з протилежного боку.
4
Закрутіть на вісь лівий конус, але ні в якому разі не затягуйте його. Після цього надіньте шайби і нагвинтіть контргайку.
5
Тепер потрібно відрегулювати підшипники. Для цього забезпечте нерухомість осі. Покличте помічника, який допоможе вам утримати правий конус від повороту, а ви в цей час відрегулюєте лівий конус. При відсутності помічника затисніть контргайку правого конуса в лещата, але робіть це обережно, щоб не деформувати гайку і втулку.
6
За допомогою конусного ключа загорніть лівий конус до упору, але не затягуючи його, а відпускаючи на 45 градусів. Після цього, утримуючи ключем конус, загорніть контргайку. Весь цей час вісь втулки повинна залишатися нерухомою.
7
Якщо все зробити правильно, то вісь буде легко обертатися, без будь-яких заеданий. При цьому вона не повинна мати великого люфту. При виявленні люфту або заїдань відгвинтите контргайку і підтягніть або послабте конус.
8
Після закінчення регулювання надіньте пильовики і перевірте обертання колеса, яке повинне повертатися без будь-яких зусиль тільки під дією ваги ниппеля.
Зверніть увагу
Перш ніж закрутити контргайку під час складання втулки, не забудьте про захисні пластикові колечка, які вставляються відразу ж після укладання кульок.
Корисна порада
Регулювання втулки необхідно проводити виключно з лівого боку.