Як дістати гроші.

Фінансові труднощі як ніколи актуальні для мільйонів людей. Більшість з них мучить питання «Як прожити до зарплати і що є?». Звичайно, хтось мріє і про більш цінних речах. Дістати необхідну суму грошей можна кількома законними способами.
Інструкція
1
Якщо вам катастрофічно не вистачає грошей, то їх можна зайняти до зарплати у знайомих. У разі необхідності, напишіть розписку. Як тільки з'явиться можливість віддати, відразу поверніть борг.
2
Якщо у вас є речі, якими ви не користуєтеся, наприклад, меблі, телевізор, комп'ютер і багато чого іншого не потрібне в господарстві, то їх можна продати. Правда, ціна на б/у речі трохи нижче, ніж на нові, але якусь суму грошей вдасться отримати.
3
Якщо є можливість підробляти, то скористайтеся ним. Напрацювавши більшу кількість годин, і зарплата істотно збільшиться. Можна влаштуватися на другу роботу, в залежності від графіка і завантаженості трудового дня на основній роботі.
4
В тому випадку, якщо у вас є стабільна робота, але не вистачає великої суми грошей, то їх можна взяти в кредит. Зверніться в підходящий вам банк і оформите необхідні документи. Гроші видаються в залежності від правил банку, іноді в цей же день, іноді на наступний.
Буває так, що для створення власного прибуткового бізнесу є майже все: прекрасна ідея, бізнес-план, надійний партнер, потенційні клієнти ... Немає тільки одного - грошей. А потрібно "всього лише" мільйон . Де ж його дістати?
Інструкція
1
Основними джерелами коштів для бізнесу можуть бути: 1. власні кошти; 2. допомогу від родичів і друзів; 3. кредити банків; 4. зовнішні інвестори, бізнес-ангели; 5. кошти від іншого бізнесу.
2
Хоча б частину грошей можна знайти в своїй кишені. Задумайтесь - що непотрібного, але дорогого у вас є? Наприклад, на продажу старого автомобіля-іномарки можна заробити як мінімум 100 000 рублів (це якщо машина зовсім стара). Це вже буде десята частина необхідних вкладень. Можна стати своїм особистим фінансовим менеджером і проаналізувати доходи і витрати отримані за місяць. Нам завжди здається, що ми не витрачаємо зайвих грошей, проте при аналізі своїх хоча б місячних, навіть тижневих витрат можна зрозуміти, що це не зовсім так. Відповідно, якщо перейти в режим певної економії і не витрачати гроші на не дуже потрібні речі, також можна зібрати певні кошти.
3
Ніхто з нас не любить просити, однак у випадку, якщо вам необхідно дістати мільйон рублів для бізнесу, має сенс пересилити себе, як би важко це не було. Складіть список всіх своїх родичів і друзів і знайдіть час побачитися з кожним (при особистій зустрічі люди охочіше позичають гроші, ніж під час телефонної розмови або тим більше за листуванням). Розкажіть про свій бізнес - нехай у них теж загоряться очі від вашої прекрасної ідеї. Можливо, просити гроші - це трохи нахабно, проте вам же потрібні кошти, а не чужу думку.
4
З кредитами в банку складніше. Незважаючи на те, що зараз у багатьох містах розгорнуті соціальні програми і програми кредитування малого бізнесу, отримати кредит в дійсності нелегко. Для отримання кредиту знадобиться дуже грамотний бізнес-план, а також можливість ходити по банках і намагатися взяти кредит. Для цього, в свою чергу, потрібні міцні нерви. Для початку складіть список банків, які готові надати кредит на найбільш вигідних вам умовах. З них і починайте.
5
Інвесторів можна знайти як через своїх знайомих, так і через інтернет. Розмістіть інформацію про те, що ви шукаєте інвестора, зберіть самостійно дані про людей і компаніях, готових інвестувати в ті чи інші проекти. Для того, щоб переконати інвестора, що йому потрібні саме ви, знадобиться, як і для банку, грамотний бізнес план. А також уміння переконувати і подобатися, адже дуже багато залежить від особистого враження, яке ви справите на інвестора.
6
Мільйон на бізнес можна дістати при відкритті іншого бізнесу - без вкладень. Таких бізнесів зараз чимало. Якщо жоден з описаних вище способів вам не підійшов, то можна спробувати почати справа, яка не вимагає великих вкладень (наприклад, створення і розкручування сайтів) і заробити на ньому, а потім вкласти зароблене в бізнес вашої мрії. Однак для цього потрібно знайти ідею бізнесу без вкладень.