Як налаштувати фари автомобіля.

Дуже часто можна спостерігати на машинах - учасниках дорожнього руху ненастроєного прилади освітлення. І це є проблемою не тільки водіїв несправних авто, так як у них при цьому занадто маленька зона видимості, а й для водіїв зустрічного транспорту, так як їх сліпить світло таких фар.
Інструкція
1
Налаштуйте фари вашого автомобіля самостійно, якщо у вашому районі відсутня автосервіс зі спеціальним обладнанням або ви з якихось причин не можете туди приїхати. Настройку необхідно почати з перевірки стану деталей підвіски. Зверніть увагу на тиск в шинах коліс, різницю в їх розмірах. Подивіться на стан пружин підвіски і на розподіл навантаження в кузові машини, так як всі несправності, які можуть бути виявлені при такому огляді, безпосередньо впливають на сам напрямок світлового пучка.
2
Навантажите водійське крісло баластом вагою приблизно в 80 кілограм і заправте бензобак наполовину. А потім перевірте стан ламп у фарах. Якщо ви виявите лампочки з потемнілими колбами, то їх необхідно буде поміняти.
3
Підберіть рівну вертикальну стіну для проведення настройки, перед якою має бути як мінімум вісім метрів горизонтальної ділянки дорожнього полотна. Для того щоб якомога чіткіше налаштувати фари , вам буде потрібно повісити на стіну екран, який можна зробити самостійно.
4
Вам треба буде під'їхати впритул на машині до стіни і відзначити центр автомобіля на стіні і центральні осі кожної з фар. Потім від'їхати на сім з половиною метрів і горизонтальною лінією на стіні провести з'єднання точок центрів фар, а потім через них провести вертикальні лінії. Потім на 7,5 см нижче накреслити лінію паралельно горизонтальній лінії, проведеної через центри фар. Потім включити «ближнє світло» і закрити ліву фару картоном.
5
За допомогою регулювальних гвинтів відрегулюйте праву фару так, щоб верхня межа променя збіглася на екрані з нижньою лінією. Потім таким же чином відрегулюйте ліву фару. Виконавши правильно всі рекомендації, ви більше не будете створювати проблем ні учасникам дорожнього руху, ні собі. На машинах з роздільними фарами дальнього і ближнього світла регулювання виконується індивідуально для всіх 4 фар.