Як вигнати повітряну пробку. видалення повітря системи охолодження ваз 2110.

Якщо в системі охолодження двигуна вашого автомобіля утворилася повітряна пробка, і ви не можете визначити причину, то найімовірніше це сталося з однієї з наступних причин: в результаті заміни антифризу, через перегрів мотора або відбулося порушення герметичності між сполуками патрубків. Але якою б не була причина, необхідно відновити циркуляцію рідини, інакше ви просто не зможете їздити на своєму авто.
Вам знадобиться
  • - викрутка.
Інструкція
1
За всіма відомому закону фізики, повітря, який виділяється з рідкого середовища, прагне тільки верх. Виходячи з цього, стає зрозумілим, що в системі охолодження двигуна він буде накопичуватися саме у верхній точці, тим самим створюючи там пробку . І безпосередньо перед початком процедури з її видалення вам буде потрібно визначити ці місця для того, щоб циркуляційний процес у водяній сорочці був відновлений.
2
якщо повітря скупчився у всмоктуючому колекторі і в радіаторі нагрівника салону, то значить водяний насос не зміг продавити через антифриз пробку , і помпі необхідно допомогти. Для того щоб відновити циркуляцію рідини у водяній сорочці, необхідно зняти кришку з розширювального бачка і відкрити кран отопітеля салону.
3
Потім відразу запустіть двигун, а потім рівно через хвилину заглушите його. За допомогою викрутки постарайтеся на патрубку радіатора отопітеля послабити затяжку хомута, а потім, зсунувши патрубок рукою, випустіть повітря з печі. Потім знову надіньте його на теж місце і затягніть хомутом.
4
Зверніть свою увагу на гумовий шланг, розташований нижче карбюратора і приєднаний до штуцера всмоктуючого колектора. Його хомут за допомогою викрутки вам необхідно буде послабити. Зсунувши шланг, випустіть накопичився повітря, і після того як ви побачите що вже йде рідина, відновите його з'єднання. Якщо в ваш автомобіль оснащений інжекторним двигуном, то для того щоб вигнати повітряну пробку з системи охолодження, вам буде потрібно провести від'єднання патрубка від дросельного вузла, а потім випустити накопичився повітря.
5
Здійсніть долив антифризу в розширювальний бачок, а потім закрийте кришку і запустіть двигун. Натисніть пару раз на педаль акселератора, при цьому збільшуючи частоту оборотів, а потім нехай автомобіль попрацює хвилин п'ятнадцять на холостих обертах. Дочекайтеся моменту, коли мотор прогріється до робочої температури, і подивіться, відновилася Чи циркуляція в системі охолодження. Можете для цього включити вентилятор отопітеля, і якщо його повітря буде гарячим, то значить ви впоралися з поставленим завданням.
Сама назва «повітряні пробки » говорить про природу їх походження. Вони утворюються при попаданні повітря в систему опалення, що створює чимало проблем у зимовий період. Відомі кілька причин, в результаті яких повітряні пробки утворюються.
Інструкція
1
Перша причина в самій воді, де розчинено повітря. При нагріванні води він у вигляді бульбашок піднімається у верхні ділянки системи опалення і, накопичуючись, створює повітряні пробки . Наступна причина - знижений тиск в системі опалення, через що вона частково спорожняється, і порожнечі заповнюються повітрям. Повітряні пробки можуть також утворитися в результаті витоків та ремонту системи опалення, коли здійснюється її частковий або повний демонтаж і подальша збірка.
2
Повітря зазвичай збирається в радіаторах верхніх поверхів, де на цей випадок мають бути встановлені спеціальні пристосування для спуску повітря. Якщо хочете визначити місце повітряної пробки , простукаєте невеликим молоточком свої батареї. У місцях скупчення повітря звук від них буде набагато сильніше і дзвінкіше, ніж від заповненої батареї.
3
Якщо хочете уникнути проблем, пов'язаних з повітряними пробками, подбайте про те, щоб на батареях у вашій квартирі стояли крани або клапани для скидання повітря. К, наприклад, кран Маєвського встановлюється з боку, протилежного від вхідних труби. За допомогою ключа потихеньку відкриваєте кран до тих пір, поки не почується характерне шипіння повітря, що виходить. Як тільки воно закінчилося, і рівномірно пішла вода, кран щільно закрийте.
4
В цілях безпеки підкладіть під клапан ганчірку і підставте невеликий посуд. Якщо клапан на батареї відсутній, то доведеться діяти більш складним способом. Приготуйте розвідний ключ і рідина для змащування - звичайний гас або WD-40. Почекайте кілька хвилин, щоб вона дійшла до заржавілою різьблення, і можете починати відкручувати заглушку.
5
При перших звуках вихідного повітря припиніть роботу і почекайте, коли потече вода. Щоб уникнути патьоків приготуйте ганчірку і відро. З появою води заглушку закрутіть, додавши для більшої надійності на різьблення трохи льону або кілька витків стрічки ФУМ.