Інтернет-магазин: Як відкрити свій бізнес.

Багато власників інтернет-сайтів намагаються використовувати їх як бізнес-інструментів. Враховуючи сформувалася звичку сучасних покупців купувати різні товари та послуги через мережу, відкриття інтернет- магазина може стати досить ефективним видом бізнесу.
Інструкція
1
Визначте, які види товару пропонуватиме ваш інтернет-магазин. Позначте свою цільову аудиторію. Продумайте, в чому може полягати конкурентну перевагу інтернет- магазина. Підберіть гарне і такого назва, легко трансформується в доменне ім'я.
2
Не варто економити на розробці сайту як в сенсі програмінг, так і щодо дизайну. Ретельно продумайте навігацію по сайту з точки зору зручності користувача: йому повинно бути абсолютно зрозуміло, які дії від нього потрібні для перегляду продукції та оформлення замовлення. Виберіть оптимальний варіант хостингу виходячи з технічних завдань і характеристик сайту. Передбачте якнайбільше способів оплати товарів. Бажано також розробити мобільну версію сайту для мобільних телефонів і планшетів.
3
Подбайте про зовнішній вигляд інтернет- магазина і його інформаційному наповненні. Пропоновані товари повинні бути забезпечені якісними фотографіями і лаконічним і вичерпним описом, а всі назви добре читатися. Відведіть окрему сторінку для розміщення інформації про ваш інтернет-магазині. Надайте різні способи зворотного зв'язку: номер телефону, електронна пошта, номер ICQ, Skype-контакт і т.д. Не зайвим буде розмістити фотографії співробітників для «уособлення» інтернет- магазина.
4
З моменту початку функціонування інтернет- магазина слід проводити систематичне тестування ефективності його роботи (як технічних, так і маркетингових аспектів). Стимулюйте клієнтів до того, щоб вони залишали відгуки про ваше сервісі. Пояснюйте важливість отримання такої інформації, зробіть процес розміщення коментарів максимально простим і швидким. Введіть систему заохочень за розміщення відгуки. Також корисно аналізувати успіхи та невдачі своїх прямих конкурентів.