Як запустити Windows в навігаторі. незапускается винда в навігаторі.

Щоб додати в навігатор додаткові функції, в нього можна встановити програмну оболонку, що дозволяє використовувати різні додатки крім стандартних. Таким чином, у вас крім навігатора буде і кишеньковий комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навігатор.
Інструкція
1
Встановіть на навігатор ОС Windows CE 5, вона являє собою спеціальну оболонку, розроблену для GPS-навігаторів. Завантажте файли встановлення оболонки і підключіть навігатор до комп'ютера, а потім скопіюйте всю інформацію з картки пам'яті на жорсткий диск. Відформатуйте SD-карту, щоб виконати установку Windows на навігатор.
2
Розпакуйте викачаний архів в будь-яку папку. Скопіюйте навігаційне програмне забезпечення по відповідними шляхами. Вставте картку пам'яті в навігатор. Всі налаштування оболонки пропишіть у файлі Addons.txt.
3
Зверніть увагу, що кнопки меню розташовуються в зворотному порядку. Набір іконок знаходиться в архівному файлі Data.zip. Пропишіть в секцію Autostart перелік додатків, які будуть запущені автоматично при запуску Windows на навігаторі . У секцію Modules пропишіть модулі, що знаходяться в головному меню.
4
Встановіть на комп'ютер додаток для синхронізації з ПК Active Sync, щоб підготувати установку Windows на навігатор, також вам потрібна буде програма-редактор реєстру Registry Workshop. Запустіть навігатор і підключіть його до комп'ютера, зайдіть в нього, переконайтеся, що в папці Windows є файл explorer.exe. Відкрийте програму Registry Workshop, натисніть на ярлик «Мобільний пристрій», на екрані відобразиться реєстр навігатора.
5
Перейдіть в реєстрі за адресою HKEY_LOCAL_MACHINE/init, знайдіть там рядок Launch50, змініть значення цього ключа на explorer.exe і перезавантажте навігатор. Зайдіть в редактор реєстру, знайдіть там гілку HKEY_LOCAL_MACHINE/system/Explorer/Shell Folders, змініть значення ключів Desktop і Programs відповідно на ResidentFlash/Desktop, а також ResidentFlash/Programs. Для управління списком програм, використовуваних в оболонці, перейдіть в головне меню, виберіть пункт Run і введіть команду ResidentFlash2.