Як обв'язати край. оздоблювальний край в'язання гачком.

Закінчений вигляд вязаному виробу допоможе додати красива окантовка. Гачком можна пов'язати тасьму, яка прикрасить краю пов'язаної спицями речі. В'язання оздоблювального краю завершить роботу, пов'язану гачком.
Вам знадобиться
  • Гачок
  • Нитки для в'язання
Інструкція
1
Оздоблюванльний край На лицьовій стороні готового виробу по горизонтальному або вертикальному краю ніками різного кольору вивяжіте ланцюжка з повітряних петель, прикріплюючи їх стовпчиками без накиду по черзі нитку одного кольору за нитку іншого кольору.
2
Зв'яжіть ниткою основного кольору ланцюжок з 8 повітряних петель, останню петлю трохи витягніть. Вийміть з неї гачок і переверніть ланцюжок на лицьову сторону роботи. З наступної петлі поруч з першою ланцюжком прикріпіть нитку першого отделечного кольору, пров'яжіть 8 повітряних петель. Останню петлю трохи витягніть, вийміть з неї гачок і переверніть ланцюжок на лицьову сторону.
3
З наступної петлі, прикріпивши до неї нитку другого оздоблювального кольору, пров'яжіть 8 повітряних петель. Останню петлю трохи витягніть, вийміть з неї гачок і переверніть.
4
Введіть гачок в довгу петлю першої ланцюжка, підтягніть робочу нитку, петлю зменшіть до звичайного розміру. Прикріпіть її стовпчиком без накиду за петлею другого оздоблювального цвета.Свяжіте 8 повітряних петель, витягніть останню петлю, вийміть з неї гачок.
5
Поверніться до ланцюжка першого отдлочного кольору і пров'яжіть її так, як попередню. Потім знову пров'яжіть ланцюжок другого оздоблювального кольору.
6
Обробна тесьмаСвяжіте 2 повітряні петлі. Введіть гачок в першу петлю і пров'яжіть 1 стовпчик без накиду. Поверніть смужку справа наліво. Введіть гачок в вузлик з двох горизонтальних ниток від попереднього ряду, що лежить із лівого боку смужки. Пров'яжіть його разом з петлею на стрижні гачка стовпчиком без накиду. Вивяжіте необхідну кількість рядів. Готову тасьму пришийте на виріб.