Як вибрати електричний полотенцесушитель.

Монтаж нового полотенцесушителя у ванній кімнаті перестав бути проблемою. Можна уникнути підключення до системи водопостачання, встановивши замість водяного змійовика електричний полотенцесушитель . Щоб підібрати відповідний нагрівальний прилад, слід знати про його технічні параметри.
Інструкція
1
Підберіть дизайн приладу і тип кріплення Уточніть розміри місця, де ви збираєтеся встановити електричний прилад. Рушникосушки можна підібрати будь-якого виду, розміру та забарвлення, але всі вони виконані у формі вигнутих металевих трубок. Можна вибрати моделі з двома способами кріплення до стіни: стаціонарним або поворотним. Це ніяк не позначиться на нагрівальної здатності приладу. Але якщо ванна кімната невелика, зупиніть свій вибір на стаціонарній моделі.
2
Визначте потужність і спосіб підключення рушникосушки Нагрівальний прилад підбирайте з урахуванням розміру приміщення. Для підтримки оптимальної температури у ванній кімнаті (24 градуси) потрібно, щоб 100-120 Вт потужності припадало на 1 кв. м площі. Рушникосушки можна підключити до електричної мережі 2 способами: з відкритою та прихованою проводкою. У першому випадку це розетка на стіні і шнур, що йде від приладу, у другому - дроти ховаються в стіну. Якщо вас не лякають ремонтні роботи, зробіть приховане підключення нагрівального приладу і оформите все декоративною обробкою.
3
Вибирайте тип технічного устройстваЕлектріческіе рушникосушки діляться на масляні і кабельні. Масляний прилад нагрівається за допомогою Тена, а кабельний - проходять всередині трубок кабелем в силіконовій оплетке. Нагрівання, споживана потужність, здатність безперервної роботи у таких приладів однакова, але час набору та збереження температури відрізняється. У рушникосушки масляного типу ТЕН розігріває теплоносій знизу, і гранична (60-70 градусів) температура досягається протягом години. Але і охолоджується він також повільно, довго зберігаючи тепло в приміщенні. Кабельний полотенцесушитель нагрівається весь рівномірно за 15 хвилин, але й швидко остигає. Якщо ви не звикли гаяти час на очікування, вибирайте кабельний прилад. Такі моделі можуть монтуватися до стіни будь-яким способом (стаціонарним і поворотним) і не вимагають додаткового заземлення.
Зверніть увагу
При монтажі масляного приладу зробіть йому заземлення. Закріплюйте полотенцесушитель так, щоб нагрівальний елементом був внизу - так ви уникнете його перегріву і поломки.
Корисна порада
При наявності вікна у ванній кімнаті зігрівати повітря до оптимальної температури слід більш потужним приладом - на 1 кв. м буде потрібно 130-150 Вт