Як відновити значок звуку. Як повернути системні значки в панель задач віста.

Для регулювання звуку на комп'ютері зручно використовувати значок, що знаходиться в треї. В результаті дій користувача або, у важких випадках, після зараження комп'ютера вірусом цей значок може зникнути.
Інструкція
1
Якщо у вас встановлена OS Windows XP, в «Панелі управління» розкрийте вузол «Звуки і аудіопристрої». Відзначте прапорцем пункт «Відображати значок ...» і підтвердіть вибір, натиснувши ОК. Якщо прапорець встановлений, зніміть його і натисніть ОК. Потім знову поставте прапор в чекбокс і підтвердіть, натиснувши ОК.
2
Якщо при спробі встановити прапорець з'являється системне повідомлення «У вас не встановлена програма ...», з меню «Пуск» запустите рядок пошуку і введіть ім'я файлу sndvol32.exe. Він повинен знаходитися в папці C: Windowssystem32. Якщо цього файлу немає, скопіюйте його на іншому комп'ютері або на установчому диску і помістіть в потрібну папку.
3
Якщо пункт неактивний (засвічений), викликайте рядок «Відкрити» поєднанням Win + R і введіть команду regedit. Знайдіть розділ HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionAppletsSysTray. Встановіть значення параметра Services в dword: 0000001f. Щоб видалити значок звуку з трея, в розділ «Значення» введіть 0000001b.
4
Щоб вирішити проблему в Windows Vista і Windows 7, клацніть правою клавішею по незайнятому місцем на «Панелі задач» і вибирайте команду «Властивості» у випадаючому меню. Натисніть «Налаштувати» і відзначте в списку пункт «Гучність». Встановіть значення «Показати значок і повідомлення» і перейдіть за посиланням «Включити або вимкнути системні значки», щоб перевірити результат.
5
Якщо пункт неактивний, викликайте редактор реєстру командою regedit. В розділі HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerTrayNotify видаліть ключі IconStreams і PastIconsStream.
6
Клацанням правої клавіші по піктограмі "Мій комп'ютер" викликайте меню, що випадає і вибирайте опцію «Управління». Розкрийте оснастку «Служби і додатки». В оснащенні «Служби» знайдіть «Вузол універсальних PnP пристроїв». Викликайте контекстне меню клацанням правої клавіші, активуйте "Властивості" і поставте «Тип запуску Авто».