Як вішати підкову правильно. Як правильно підвісити підкову.

Підкова приносить щастя і удачу. Крім того, забезпечує захист дому, над порогом якого прибита. Це повір'я відомо так давно, що навіть не викликає сумнівів. Правда, кілька десятиліть тому вважалася щасливою тільки та підкова, яка була випадково знайдена на дорозі. Тоді її підбирали і підвішували над вхідними дверима. Тепер знайти підкову досить проблематично, а міському жителю так і зовсім не на що сподіватися. Зате з'явилися досить симпатичні підківки в спеціалізованих магазинах. Вибір величезний - купуй, не економлячи. Але тут постає цілком закономірне питання - як же її підвісити правильно? Щоб її властивості проявилися максимально яскраво? На це питання є три відповіді.
Вам знадобиться
  • - підкова
  • - цвяхи
  • - молоток
Інструкція
1
Кінцями вниз. Це найпоширеніша версія - вбив цвях, повісив на нього підкову і всі справи. Вважається, що такий стан підкови символізує закруглену дах - шатро, під захистом від пожеж, хвороб та грабежів якого тепер знаходитиметься будинок.
2
Кінцями вгору. Прихильники цього варіанту впевнені, що саме так підкова буде залучати щастя і удачу в будинок, саме це положення якнайкраще і наочніше символізує «повну чашу» .Існує також версія, що підвішена догори «ріжками» підкова вбирає в себе позитивну космічну енергію і утримує її в собі, живлячи нею весь будинок. У той час як з підкови, підвішеної «ріжками» вниз, ця енергія витікає.
3
Як попало. Так, є прихильники і такого визначення підкови в будинку. Вони керуються тим, що підкова - це в будь-якому випадку символ щастя і удачі, а яким чином вона прибита або підвішена, не має значення. Вона може взагалі валятися на антресолях або в коморі і, тим не менш, вершити свою чудесну роботу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rNxp2pnSDww
Зверніть увагу
Багатьох також хвилює питання, де краще підвішувати підкову - всередині будинку або зовні. Тут є два варіанти: якщо ви бажаєте щастя в домі, пристосовуйте підкову всередині, а якщо хочете, щоб ваш будинок був захищений від нечистої сили і злих людей, - повісьте зовні, над вхідними дверима, кінцями вниз.