Як розділити файл в архіві.

Бувають ситуації, коли потрібно записати на диск або флешку певний файл . Але ємність диска не дозволяє помістити його цілком. Або ж потрібно відправити файл по електронній пошті, але його розмір перевищує максимально допустимий. Для вирішення проблеми можна розділити цей файл на кілька частин. Швидко і просто це можна зробити за допомогою звичайного архіватора.
Вам знадобиться
  • - архіватор WinRAR.
Інструкція
1
Далі буде розглянуто процес поділу архіву на прикладі самого популярного архіватора WinRAR. Якщо на вашому комп'ютері ще не встановлено цей архіватор, скачайте і встановіть його. Шукати потрібно одну з найновіших версій програми. При установці відзначте пункт «Інтегрування в інтерфейс операційної системи».
2
Натисніть правою кнопкою мишки по файл у, який ви хочете розділити на кілька частин. У виниклому контекстному меню виберіть «Додати в архів». З'явиться вікно, в якому можна задати параметри архівування файл а. В лівому нижньому куті вікна знаходиться опція «Розділити на томи розміром». Поряд є стрілочка. Якщо ви натиснете по цій стрілочки, з'явиться список можливих варіантів поділу файл а на частини.
3
Також у цьому списку є опція «Автоопределение». Ви можете вибрати один із запропонованих варіантів. Після того як ви виберіть потрібний варіант, натисніть OK. Архів буде розділений згідно з обраними вами параметрами.
4
Якщо жоден із запропонованих варіантів розділу файл а вам не підійде, ви можете ввести цей параметр самостійно. Тоді по стрілочки натискати не потрібно. Клацніть лівою кнопкою по рядку поруч зі стрілочкою. Далі, виходячи із загального розміру файл а, введіть потрібний розмір його частин. Наприклад, якщо вам потрібно розділити файл 100 мегабайт на дві частини, то, відповідно, слід ввести значення в 50 мегабайт. Врахуйте - значення ви вводите не в мегабайтах, а байтах. А в одному мегабайті 1048576 байт.
5
Швидкість обробки архіву залежить від потужності вашого комп'ютера і від загальної ємності обраного вами файл а. Після завершення цієї процедури частини архіву будуть розташовані в тій же папці, де і сам файл , який ви розділили. Якщо ви, звичайно, не поміняли цю директорію в меню архіватора. Врахуйте - при витяганні архіву всі частини повинні розташовуватися в одній директорії.