Як вивести лінійний вхід. Як зробити лінійний вхід у приймача.

Додавання лінійного входу аудіопристроем дозволить використовувати його в якості активної акустичної системи для комп'ютера. Ви зможете прослуховувати сигнал із звукової карти, наприклад, через приймач або магнітолу.
Інструкція
1
Вимкніть пристрій, який ви хочете перетворити в комп'ютерні колонки, від мережі. Відкрийте його корпус. Просвердлите в задній стінці отвір для кабелю, по якому буде подаватися звуковий сигнал.
2
Візьміть навушники, у яких зіпсовані динаміки, але цілий кабель. Відріжте динаміки, а йдуть до них дроти залудити. Не використовуйте для їх зачистки запальничку або ніж - у першому випадку вони можуть перестати лудіться, а в другому виявляться пошкоджені. Притисніть їх до дерев'яної дощечці паяльником, рясно вкритим каніфоллю, і ізоляція буде знята з проводів без їх пошкодження. Після цього залудити їх звичайним чином.
3
Просмикніть кабель через отвір в корпусі, пророблений в ході виконання першого кроку. З внутрішнього боку зав'яжіть його вузлом, щоб випадково не висмикнути. Залиште при всередині залишок кабелю достатньої довжини. Жовті або сірі дроти з'єднайте разом і підключіть до загального проводу аудіопристрої. Знайдіть у ньому регулятор гучності. Підключіть синій або зелений провід до входу регулятора гучності одного з каналів через конденсатор на 0,1 мікрофарад, а оранжевий або червоний - через такий же конденсатор до входу регулятора іншого каналу. Якщо пристрій монофонічне, підключіть тільки один з проводів, а другий ізолюйте (або навіть не зачищайте і не лудіте). Конденсатор в цьому випадку знадобиться тільки один.
4
Зберіть аудіопристр, встановіть регулятор гучності на нуль, підключіть його до комп'ютера і мережі, запустіть програвання будь-якого звуку, після чого регуляторів встановіть бажану гучність. На самому пристрої виберіть режим, при якому підсилювач включений, але будь-якої сигнал від вбудованих джерел на нього не надходить. Якщо монітор люльковий, а динаміки приймача або магнітоли не мають магнітної екранування, встановіть прилад подалі від монітора. Також не розташовуйте поряд з ним магнітні носії інформації.
Зверніть увагу
Чи не працюйте під напругою.