Потужна шия: Як накачати швидко.

Ідеальна фізична форма, це те, заради чого ми готові на багато що. Катувати своє тіло, домагатися успіху, хіба не в цьому радість життя. Підготовлене і сильне тіло, це радість, здоров'я і краса.

Коли Ви вирішите накачати собі красиві і рельєфні м'язи, почнеться по-справжньому серйозна і складна робота. Плечі, руки, прес, спину і ноги накачати відносно просто. Дійсно складним завданням стає проблема м'язів шиї. Справа в тому, що для цієї групи м'язів важко підібрати ефективний метод. Крім того, накачати шию потрібно так, щоб не принести собі шкоду.

Існує техніка, яка допоможе впоратися з цим завданням швидко і ефективно. Головне, це дотримуватися рекомендацій.

  1. Вам буде потрібна лава. Потрібно лягти на бік, так щоб плече впиралося в край лавки. Голова повинна мати повну свободу переміщення по вертикалі.
  2. Приготуйте тяжкість. Для цього потрібен ремінь і гантель малого ваги. Зробіть петля з ременя, в місці застібки приєднаєте гантель.
  3. Тепер Вам потрібно навісити вага на шию.
  4. Починайте вправу, рухаючи головою до плеча і від нього.
  5. Рух голови повинне відбуватися у вертикальній площині.
  6. Коли голова опуститься до максимально низької точки, Ви повинні відчути максимальне розтягнення м'язів шиї.
  7. При виконанні вправ потрібно правильно дихати. При підйомі вдих, при опусканні видих.
  8. Вправа роблять повільно або в середньому ритмі. Виконувати дану вправу швидко або ривками, не варто. Ви ризикуєте отримати розтягнення або пошкодження шийного відділу хребта.

Ця вправа дозволяє швидко досягти бажаного, однак воно вимагає маси зусиль. По-перше, Ви повинні дуже ретельно контролювати свої рухи. По-друге, правильне дихання. По-третє, обов'язкова розминка перед початком вправ. По-четверте, не потрібно працювати з великою вагою. Важливий не конкретну вагу, а наявність навантаження. Неправильні розрахунки, і Ви можете нашкодити собі.

Найчастіше накачати шию виходить в процесі тренування м'язів плечей, рук і спини. М'язи пов'язані й усі взаємодіють між собою. Саме тому посилені комплексні тренування мають, куди більший ефект, ніж вправи на окремі м'язи.

Якщо Ви тренуєтеся в спортзалі, то не соромтеся запитати поради у тренерів і консультантів. Краще так, ніж потім відновлюватися в лікарні. Якщо ж Ваші тренування проходять будинки, то просто будьте послідовні й акуратні.