Як навчитися трюкам з ручкою.

Предмет, який часто виявляється під рукою у вкрай нудні і тривалі періоди часу (лекції, конференції, збори) - авторучка. Не дивно, що знайшлися ентузіасти, які придумали масу трюків, покликаних урізноманітнити ваше проведення часу.
Інструкція
1
Зберіть ручку для penspinning'a. Незважаючи на те, що такий «інструмент» може залучати до вас зайву увагу, мати його настійно рекомендується. Причина в тому, що розучувати елементи на звичайною кульковою ручці досить складно: вона погано піддається контролю і процес навчання буде проходити повільніше.
2
Найбільш простий варіант збірки: придбайте ручку-фломастер, у якої на зворотному боці знаходиться проспіртований ластик для стирання. Тепер додатково одягніть на ручку з обох сторін по пластмасовому ковпачку (не важливо - від ручки, маркера і олівця).
3
Почніть з простого. Базовим вправою, яке дозволить розвинути загальну рухливість, є обертання ручки між пальцями - робота відбувається тільки чотирма з них (великим пальцем допомагати не можна). Намагайтеся приділяти увагу плавності виконання, ви практично не мають докладати зусиль - ручка буде ковзати по інерції.
4
Розширюйте асортимент доступних вам елементів. Найбільш простими можна назвати трюки: ThumbAround (перекидання через великий палець), Sonic (оборот з підйомом вгору) і Charge (обертання ручки по колу). Незважаючи на легкість виконання, елементи погано піддаються опису, і найбільш продуктивним способом навчання буде ряд відеоуроків в інтернеті.
5
Коли якийсь з елементів починає впевнено виходить на «збільшеному» снаряді - намагайтеся робити його за допомогою звичайної авторучки. При цьому, вам потрібно враховувати, що вона менше масою і центр ваги виявляється зміщений у бік ковпачка. Крім того, через невелику довжини деякі трюки виявляється і зовсім неможливо виконати.
6
Розвивайте обидві руки гармонійно. Вправи на неосновної руці не тільки можуть вам розробити її і зробити більш активною, але й загострять увагу на нюансах технічного виконання трюків. Вам доведеться більше аналізувати свої помилки і звикати до правильної постановки пальців.