Як завести wmr-гаманець.

Якщо вам потрібно переводити комусь електронні рублі або хтось має намір вам їх надсилати - створіть гаманець в популярній в рунеті платіжній системі WebMoney. Цей процес не забере у вас багато часу і не буде коштувати ні копійки.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку http://www.webmoney.ru/і натисніть на кнопку «Реєстрація». Введіть в поле на сторінці, свій реальний номер мобільного телефону. Через цей телефон ви будете підтверджувати платіжні операції і зможете швидко відновити доступ до свого WMID, якщо забудете пароль.
2
Використовуйте номер, який офіційно зареєстрований на вас або на кого-небудь з ваших близьких, щоб у разі пропажі SIM-карти ви могли отримати дублікат. Без SIM-карти змінити прив'язаний номер буде дуже складно, і користуватися своїм гаманцем ви не зможете.
3
Заповніть всі графи на сторінці. Порожніми можна залишити тільки рядки «Звідки інтернет-сайту» і «Додатковий e-mail». Вказуйте свої реальні дані в суворій відповідності з тим, як вони записані в паспорті - це надалі знадобиться для ідентифікації вашої особи в центрі атестації WebMoney. Якщо ви не пройдете атестацію, у вас можуть виникнути проблеми з виведенням грошей.
4
Перевірте свою електронну пошту. Перейдіть за вказаною в ній посиланням для підтвердження аккаунта або скопіюйте реєстраційний код і вставте його в призначене для цього поле вручну. На наступній сторінці вкажіть код підтвердження, який вам прийде по SMS.
5
Придумайте пароль для свого облікового запису WebMoney і двічі введіть його в поля на наступній сторінці - ваш WMID (WebMoney-аккаунт) створений.
6
Натисніть на посилання «Можна створити» у рядку «Гаманці». На сторінці, виберіть тип гаманця: WMR. Прочитайте ліцензійну угоду і поставте галочку, яка підтверджує, що ви цю угоду приймаєте. Натисніть на кнопку «Створити» - ваш WMR- гаманець готовий. Щоб створити ще один гаманець , якщо в цьому є необхідність, клацніть по розташованому поруч знаку «+».
7
Запам'ятайте або запишіть номер вашого гаманця. Для цього відкрийте гаманець , клацнувши по ньому мишкою - номер буде зазначений у другому рядку. Щоб одержувати перекази і поповнювати свій рахунок вам, в переважній більшості випадків, потрібно буде вказувати всі цифри даного номера разом зі стоїть перед ними буквою R. Номер вашого WMID та інші дані ви зможете побачити, якщо перейдете в розділ «Меню». Крім цього ваш WMID буде вказаний у вітальному листі, який прийде по електронній пошті.
Електронна платіжна система WebMoney є лідером свого сегменту в російській мережі інтернет. З даної ЕПС співпрацює велика кількість партнерів, інтернет-магазинів, банків, брокерських компаній. WebMoney працює з різними видами валют, у тому числі з доларами, євро, рублями і гривнями, а також із золотом. Створити гаманці в WebMoney просто, дещо складніше пройти етап реєстрації WM ID.
Інструкція
1
WM ID являє собою обліковий запис в системі трансферу WebMoney. Маючи WM ID, ви можете створити необмежену кількість віртуальних гаманців через програму WebMoney Keeper. Вам буде потрібно ввести запитувану інформацію і натиснути «Продовжити». Після перевірки введених даних знову потрібно натиснути «Продовжити».
2
Після цього на ваш e-mail прийде повідомлення, що включає в себе посилання для підтвердження реєстрації. Пройшовши за посиланням з листа, ви потрапите на сторінку завантаження програми WebMoney Keeper Classic. Її потрібно завантажити і встановити на комп'ютер. Також існують видання програми для телефонів і комунікаторів (Light, Mobile GSM). Рекомендується встановлювати саме версію Classic для ПК, так як вона має найбільшу кількість інструментів для роботи з електронною валютою.
3
Після установки WM Keeper Classic і запуску програми, у вікні виберіть «Зареєструватися в WebMoney» та натисніть "OK". У наступному вікні необхідно буде ввести реєстраційний код. Він знаходиться в листі, який вам прийшло під час реєстрації в ЕПС WebMoney. Скопіюйте його і вставте у відповідне поле, після чого натисніть «Далі».
4
Ви побачите нове вікно «Підготовка до генерації файлу ключів для доступу до WebMoney». Щоб випадковим чином згенерувати kwm-файли (ключі), натискайте клавіші на клавіатурі і рухайте мишкою в хаотичному порядку. Як тільки смужка завантаження дійде до кінця, відкриється наступне вікно, яке завершує реєстрацію. Натисніть кнопку «Далі» і перейдіть до збереження файлу ключів. Потрібно вибрати місце на жорсткому диску і флешці, куди зберігати даний файл, а також задати код доступу до нього. Введіть пароль двічі і знову тисніть кнопку «Далі». Тепер WM Keeper classic попросить вас ввести код активації, який прийде на ваш e-mail. Вставте код у відповідний рядок і натисніть "OK".
5
Процедура реєстрації ідентифікатора завершена - тепер потрібно створити гаманець. Зайдіть на вкладку «Гаманці» в головному вікні Keeper. У порожньому місці вікна клікніть правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню «Створити ...» Вам буде потрібно вибрати еквівалент валюти, а також ввести назву гаманця. Натисніть кнопку «Далі» і прийміть умови угоди. На цьому гаманець створений. Про це повідомить повідомлення в спеціальному вікні.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що створені гаманці, навіть з порожнім рахунком, неможливо видалити.