Як відкрити файлову систему raw. файлова система raw Як відкрити диск.

Час від часу будь-яке комп'ютерне обладнання може давати збої. Не є винятком і жорсткий диск. Наприклад, ситуація, коли вінчестера присвоюється файлова система RAW. Причому користувач, звичайно ж, не міняв файлову систему . В основному, таке буває при відключенні електрики, коли не вдається вимкнути комп'ютер звичайним способом, або в результаті зараження комп'ютера вірусами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма Get Data Back.
Інструкція
1
Працювати з жорсткими дисками, яким присвоєно ця файлова система не можна. При спробі відкрити такий розділ вінчестера, як правило, з'являється вікно з повідомленням про його форматуванні. Отже, необхідно відновити звичайну файлову систему . Тільки тоді ви отримаєте доступ до жорсткого диска.
2
Вирішувати проблему потрібно виходячи із ситуації. Якщо на жорсткому диску з файловою системою RAW є потрібна вам інформація, можна спробувати її відновити. Саме спробувати, тому що ніхто не дасть гарантії, що інформація буде відновлена.
3
Для відновлення вам потрібна програма Get Data Back. Скачайте її з інтернету і встановіть на жорсткий диск. На розділ вінчестера з файловою системою RAW ви програму поставити не зможете.
4
Запустіть Get Data Back. В меню програми виберіть розділ жорсткого диска, якому привласнена файлова система RAW. Далі виберіть пункт «Відновлення інформації». Врахуйте - процес відновлення даних може бути дуже тривалим.
5
Якщо вам не вдалося відновити дані за допомогою програми, але на вінчестері є інформація, яка дуже важлива для вас, то ви можете скористатися спеціальними послугами сервіс-центрів з відновлення інформації з жорстких дисків. Хоча і в цьому випадку стовідсоткової гарантії ви не отримаєте.
6
Якщо ж на розділі вінчестера немає важливої інформації, то тут значно простіше. Коли з'явиться діалогове вікно з повідомленням про форматування, виберіть файлову систему . Для цього натисніть по стрілочки біля вікна, після чого - кнопку «Почати». З'явиться вікно з повідомленням, що всі дані будуть видалені. Підтвердіть форматування, натиснувши OK. Через кілька секунд розділ жорсткого диска буде відформатований. Після цього він повинен працювати нормально. Можливо, буде потрібно перезавантажити комп'ютер.