Як прибрати воду з бака.

Навіть самий недосвідчений автолюбитель знає, що вода в бензобаку шкідлива для автомобіля і може викликати серйозні неполадки. Для машин з інжекторним або дизельним двигуном наявність в баку води зовсім неприпустимо, а тому від зайвої рідини потрібно спішно позбавлятися.
Інструкція
1
Вода в малих кількостях міститься в паливі і повністю її прибрати звідти неможливо. Завжди заправляйтеся тільки якісним бензином, краще на мережевих заправках - там здійснюється контроль якості. А на маленьких заправках існує ризик, що паливо розбавлене.
2
Заправляйте автомобіль частіше. Коли бензобак заправлений неповністю - в нього потрапляє повітря, через що утворюється конденсат. Конденсат - це основна причина утворення води в бензобаку.
3
Не варто заправляти автомобіль в дні, коли йде дощ або стоїть туман. Якщо це необхідно, то заправте повний бак (дивись пункт перший).
4
Щоб видалити воду з бензо бака, використовуйте спирт. Всі нафтопродукти з водою не змішуються, а ось спирти з водою змішуються добре. Отже: треба заправити паливом повний бак, взяти 300-500 мілілітрів 96 градусного спирту і залити в бак. Через 15-20 хвилин потрібно завести автомобіль і прокотитися по вибоїстих дорогах, щоб спирт змішався з паливом, а потім покинув паливну систему.
5
Не уникайте хімічних препаратів, які пропонують авто магазини. Дані препарати працюють за принципом абсорбції води, яка потім згорає в двигуні разом з паливом. У деякі з таких препаратів додають присадки, що допомагають боротися з корозією. Але для дизельних і бензинових двигунів препарати повинні бути різними.
6
Якщо у вас дизель, залийте на 50 літрів солярки півлітра машинного масла, яке також перемішається з паливом і утворює емульсію, яка має властивість добре горіти. Після цього потрібно постаратися об'їздити все паливо в баку.
Корисна порада
Коли заправляєте бензобак скутера або мотоцикла восени, додавайте по 0.2 літра спирту, тоді проблем з водою в бензобаку не буде.