Як закрити дірку в сидінні. Як закрити дірку на сидіння від прожога.

Проблема пошкодження автомобільного салону досить поширена. Подряпана, порізана і пропалені оббивка або обшивка сидіння псує загальний вигляд салону. Полагодити його можна за допомогою спеціальних складів.
Вам знадобиться
  • - комплект для ремонту інтер'єру автомобільного салону;
  • - тонка тканина;
  • - скальпель.
Інструкція
1
Для реставрації сидіння знадобиться спеціальний комплект для ремонту інтер'єру автомобільного салону. Підберіть необхідний комплект залежно від типу матеріалу, що покриває сидінні . Це може бути набір для ремонту шкіряного, велюрового або тканинного сидіння.
2
Якщо пошкодження утворилася в результаті прожога, стягнувши матеріал навколо отвору, акуратно розгладьте або зріжте за допомогою скальпеля ці скулені ділянки. Незважаючи на те, що отвір стане більше за розміром, в такому стані воно краще піддасться відновленню.
3
З внутрішньої сторони отвору підклейте особливу армовану сіточку, що входить в реставраційний комплект. Приклавши, пропрасуйте її тефлоновим праскою при температурі не більше 125 градусів, в іншому випадку, сітка може розплавитися. Між нею і праскою обов'язково прокладете клапоть тонкої тканини. Для надійного приклеювання сіточки, гладити потрібно протягом 10 - 15 хвилин.
4
Після установки прокладки у вигляді армованої сітки нанесіть на ділянку всередині отвору ремонтний склад з набору. Як правило, він являє собою порошок, розплавляється при термічній обробці і заповнює собою отвір.
5
Насипавши на пошкоджену область шар порошку, накрийте її спеціальним тефлоновим покриттям і пропрасуйте праскою 10 - 50 секунд. Дайте розплавленого складу охолонути. Для прискорення цього процесу прикладіть охолоджуючий мішечок.
6
Поки складу остигає, приготуйте суміш, що дозволяє відтворити текстуру, відповідну за забарвленням ушкодженої ділянки. Візьміть з ремонтного комплекту спеціальний двокомпонентний склад, і видавіть в рівних кількостях на шпатель. Змішайте та нанесіть на прилеглу поверхню сидіння. За п'ять хвилин це покриття затвердіє, а на його зворотному боці залишиться найдрібніший малюнок - зліпок.
7
Готову копію текстури «віддрукуйте» на оброблюваній ділянці. Для цього нанесіть на пошкоджену область другий шар порошку, поверх нього - зліпок і пропрасуйте все це праскою, поклавши тефлонову прокладку.
8
За допомогою колірного віяла підберіть колір, найбільш відповідний до ремонтованої поверхні. Навпаки кольору є спеціальний код, який необхідно знайти в каталозі з точним описом способу приготування відтінку.
9
Керуючись інструкцією, приготуйте фарбу, взявши необхідні компоненти з комплекту. Спеціальним пістолетом нанесіть фарбу на ремонтується ділянку і дайте висохнути протягом 10 - 15 хвилин. Якщо поверхня сидіння ворсиста - в тон їй потрібно буде підбирати ворсинки, що містяться в комплекті в баночках.
Корисна порада
Якщо придбання ремонтного комплекту виявиться для автовласника занадто дорогим, ремонт сидіння з використанням таких же матеріалів допоможуть реалізувати в спеціальних автомайстерень.