Як зробити іграшку-дракона з бісеру. Як зробити самому маріонетку.

Вироби з бісеру відрізняються особливою витонченістю. З цього матеріалу плетуть не тільки прикраси, але і букети квітів, і навіть комах. Можливо навіть зробити іграшку- дракона з бісеру , варто лише запастися терпінням.
Вам знадобиться
  • - бісер двох-трьох відтінків;
  • - тонкий дріт.
Інструкція
1
Почніть плести дракона з бісеру з голови. На тонкий дріт наберіть парна кількість намистин, помістіть їх на середину. Проведіть дріт через половину намистин так, щоб її кінці виявилися по обидві сторони носа дракона .
2
Далі плетіть голову іграшки, виконуючи одночасно верхню і нижню частини. Дріт кожен раз виводите посередині вироби. Поступово збільшуйте кількість намистин, формуючи голову дракона .
3
На відстані 4-5 рядів від початку плетіння нанижіть на дріт 2 намистини контрастного кольору, щоб зробити очі. Ще через ряд виконайте вуха з трьох додаткових намистин з обох боків голови.
4
Продовжуйте плести шию з однакової кількості бусинок в кожному ряду. При переході на тулуб игрушки- дракона з бісеру поступово додайте кількість намистин.
5
В процесі плетіння щільно набивайте виріб синтепоном. Це дозволить зробити іграшку- дракона з бісеру жорсткою, і вона не втратить форму.
6
Сплетіть дракону спину і живіт, який можна виконати бісером іншого кольору. До хвоста поступово зменшуйте кількість бісеру . Кінчик хвоста сплетіть спочатку з двох намистин в ряду, закінчите кількома рядами з однієї намистинки.
7
Окремо сплетіть передні і задні лапи, починаючи з кігтів. Кінцівки не обов'язково робити об'ємними. Дротом прикріпіть лапи до тулуба, протягнувши її через намистини.
8
Сплетіть крила дракона . Для цього з бісеру основного кольору виконайте кістяк. Сплетіть чотири довгі «кісточки», з'єднані в підстави, складаються з однієї намистини в ряду. Від них проплітаючи дві короткі основи з двох намистин в ряду, з'єднайте їх між собою зигзагом.
9
Сплетіть перетинки крил бісером більш світлого відтінку. Заповніть так само місця згинів крил. Дротом приєднаєте готові крила до тулуба игрушки- дракона .