Як розрахувати різницю в часі. порахувати різницю в часі між країнами.

У всіх країна світу час обчислюється в однакових одиницях виміру. Це роки, місяці, тижні, добу, години, хвилини і секунди. У кожній країні в залежності від того, в якому часовому поясі вона знаходиться, є поясне і місцевий час, а в деяких країнах СНД ще і літній, і декретний час. Різниця в часі між поясами дорівнює різниці між номерами часових поясів.
Вам знадобиться
  • - таблиця Грінвіча;
  • - комп'ютер з доступом до інтернету.
Інструкція
1
Зайдіть в інтернет на сайт http://time.yandex.ru/. Ця служба дає можливість дізнатися точний час в найбільших містах світу. Крім міста, в якому ви перебуваєте, «Яндекс.время» за замовчуванням показує циферблати найбільших біржових столиць - Лондона, Нью-Йорка і Токіо. Через спадаючий список виберіть будь-які інші міста, що знаходяться як на території Російської Федерації, так і далеко за її межами. Даний сервіс дозволяє швидко і легко розрахувати різницю в часі між будь-якими двома населеними пунктами. Для цього виберіть назви двох міст і клацніть кнопку «Знайти різницю ». Користувачі сервісу можуть знайти всі потрібні публікації і коментарі, зроблені блогерами з певного регіону, міста чи країни.
2
Скористайтеся таблицею світового часу за Гринвічем (http://www.kakras.ru/doc/time-zone.html). Середній час за Гринвічем (Greenwich Mean Time, GMT) - це час меридіана, що проходить через місце розташування грінвічській обсерваторії (біля Лондона).
3
Раніше GMT вважалося точкою відліку часу, так як час в інших часових поясах відміряють від нульового меридіана (грінвічського). Зараз GMT замінено універсальним координованим часом (UTC), яке називають всесвітнім часом. Однак при реферування часу, коли важливий саме часовий пояс (наприклад, при пошуку матеріалів в Інтернеті), час зазвичай вказується у форматі GMT.
4
Знайдіть у таблиці часових поясів необхідний вам місто або обласний центр. Навпроти назви міста є число, яке вам потрібно запам'ятати або записати.
5
Перейдіть до таблиці №3. У ній конкретно вказано відхилення часового поясу від Гринвічем меридіана. Це відхилення і є різниця з Гринвічем. Друга таблиця призначена для коригування даних третім таблиці по переходу на зимовий і літній час, переведення стрілок, скасування та введення декретного часу.