Як поставити циркуляційний насос. Як ставити насос на опалення на вхід або на вихід.

Водяна система опалення з примусовою або природною циркуляцією дає можливість обігрівати квартиру, заміський будинок або офіс незалежно від центрального опалення. Даний спосіб дозволяє економити природний газ, тим самим в кілька разів скорочуючи витрати на тепло. Основу примусової системи опалення становить циркуляційний насос .
Вам знадобиться
  • - ключі 17-32;
  • - крани;
  • - фільтр;
  • - фітинги.
Інструкція
1
Проведіть розрахунок теплових втрат будівлі або приміщення, скориставшись таблицями теплопровідності матеріалів (http://prorab.dp.ua/stroitelnye-materialy/tablitsa-teploprovodnosti-materialov.html). Визначте по ним необхідний циркуляційний насос .
2
Врахуйте протяжність трубопроводу, його перетин і кількість батарей опалення.
3
Проведіть установку циркуляційного насос а у зворотний лінію трубопроводу. Це дозволить йому взаємодіяти з уже остиглим теплоносієм, що збільшить термін його роботи.
4
Перекрийте газ, подающийся на котел, якщо доводиться міняти циркуляційний насос на діючій системі опалення. Закрийте крани з двох сторін від насос а.
5
Візьміть два ключа і, притримуючи насос , відкрутіть гайки, якими він прикручений трубопроводу. Зніміть насос .
6
Встановіть новий циркуляційний насос таким чином, щоб його вісь, що проходить через передню заглушку, була розташована горизонтально підлозі. В іншому випадку насос швидко вийде з ладу.
7
Встановіть III швидкість на насос е, це дасть можливість відразу швидко заповнити систему гарячою водою від котла. В процесі роботи поставте I швидкість.
8
Відрийте крани, перевірте з'єднання на підтікання. Заповніть систему дистильованою водою або антифризом.
9
Поставте циркуляційний насос в систему природної циркуляції як додатковий пристрій (байпас). Для цього потрібно укомплектувати його фільтром і роз'ємними різьбами.
10
Поставте зворотний клапан, якщо система працюватиме під тиском. В іншому випадку, якщо вона відкритого типу, клапан не потрібно.
11
Встановіть циркуляційний насос на зворотному трубопроводі, поставивши між його входом і виходом на трубопроводі кран. Він потрібен для регулювання надходження води від котла - природним або примусовим способом.
12
Змонтуйте на байпасе кран для видалення повітря з системи опалення.