Як вшити пальто.

Часом у магазині верхнього одягу буває важко знайти вподобану модель пальто потрібного розміру. Мініатюрним дівчатам знайти вихід у цій ситуації простіше, достатньо підігнати одяг по фігурі, зменшивши розмір виробу. Зробити це можна в ательє, оплативши роботу професіоналів, або вшити пальто самостійно, якщо є навички шиття.
Вам знадобиться
  • - пальто;
  • - ножиці;
  • - швейна машинка;
  • - сантиметр;
  • - флізелін.
Інструкція
1
Прийшовши додому, надіньте пальто і визначте, наскільки потрібно зменшити виріб в обсязі. Якщо воно більше на один розмір, то прибрати потрібно 4 сантиметри, якщо на два, то, відповідно 8 см. Так само перевірте довжину вироби, можливо доведеться вкоротити пальто .
2
Відсіч підкладку по низу вироби і виверніть пальто навиворіт. Розпоріть середні шви поличок і спинки, не доходячи декількох сантиметрів до рукавів. Якщо необхідно вшити пальто більш ніж на розмір, то розпоріть і бокові шви вироби, залишивши недоторканим невелику ділянку шва під рукавами.
3
Від кожного старого шва четвертинки полички і спинки відступите по півсантиметра. Мелком позначте місця нових з'єднувальних рядків. Змітайте деталі пальто або сколіть булавками.
4
В тому випадку, якщо вшити пальто потрібно по бічних швах, відміряйте так же відстань в півсантиметра від кожного колишнього шва в сторону зменшення. Підготуйте деталі до сточування.
5
Якщо потрібно вшити пальто на один розмір, а на поличках і спинці немає середніх швів, то зменшення вироби зробіть по бічних швах. При зменшенні такої моделі пальто на два розміри, закладіть виточки на необхідну глибину.
6
Підготуйте до роботи швейну машинку. Для цього встановіть лапку з роликом для пальто виття тканини. Поміняйте голку на більш міцну, особливо якщо тканина щільна і товста. Заправте капронову нитку.
7
Акуратно прокладете строчки в намічених місцях. Відріжте зайву тканину. Обробіть краю деталей зигзагоподібної рядком або на оверлок.
8
Праскою через вологу марлю заутюжьте середні шви до центру поличок і спинки. Бічні шви розправте і проутюжьте. Виточки заутюжьте у напрямку до бічних швах.
9
Якщо необхідно, укоротите низ пальто . Для цього відсічі нижню частину подборта, відріжте від Подолу зайву тканину. Заутюжьте край пальто , зміцнивши його флізеліном. Низ подборта пришийте заново, укоротивши його на необхідну відстань.
10
Повторіть всі операції з ушивання пальто на підкладкової тканини. При зменшенні довжини пальто від Подолу підкладки відріжте зайву тканину. По низу вироби з'єднайте підкладку і основну тканину потайним швом.