Як відкрити пункт прийому металобрухту. де дозволено будувати пункти здачі металобрухту.

Прийом металобрухту - не тільки прибуткове, але й благородне заняття, адже відбувається збір для подальшої переробки непотрібних, що відслужили свій вік предметів. Замість того, щоб десятиліттями гнити на звалищі, металевий лом отримає нове життя.
Інструкція
1
Зареєструйте ІП, код КОАТУУ 37.10.1.
2
Складіть бізнес-план. У ньому врахуйте витрати не тільки на оренду і купівлю обладнання, але і витрати на купівлю великої кількості металобрухту у населення. Заплануйте початковий капітал на відкриття справи не менше 150 000 рублів.
3
Знайдіть місце для бізнесу. При виборі враховуйте, що вам потрібна площа не менше 50-200 кв. м. для зберігання металу і для розміщення ваг. Забезпечте майданчик охороною. Найкраще, щоб ваш пункт розташовувався поруч з приватним сектором і мав зручну під'їзну дорогу.
4
Придбайте обладнання: ваги-тонники для чорних металів і стрілочні ваги з гирями для кольорових. З часом ваш бізнес може розширитися, і вам буде потрібно дороге автоматичне обладнання, але і ці витрати швидко окупляться.
5
Найміть співробітників, спочатку це можуть бути приймальник і сортувальник. Для економії тимчасово можете приймати метали особисто, а сортувальника найняти.
6
Дайте оголошення про прийом металобрухту у населення. Для цього використовуйте місцеву пресу і вуличну розклеювання листівок. Процес приймання жорстко контролюйте особисто і проінструктуйте співробітників, щоб припинити незаконну здачу в металобрухт предметів, здобутих незаконним шляхом. Ведіть реєстрацію прийнятого металу. Ці заходи дозволять уникнути проблем з правоохоронними органами.
7
Також організуйте збут і вивіз прийнятого металу для подальшої переробки.