Як відправити посилку в Узбекистан. посилки поштою у узбекистан.

Для того щоб відправити посилку в Узбекистан, можна скористатися послугами Пошти Росії або звернутися в спеціалізовану компанію, що займається доставкою вантажів і відправлень в інші країни.
Інструкція
1
Відвідайте сайт Пошти Росії. У верхній частині головної сторінки виберіть пункт «Послуги та сервіси», далі в правій частині ви побачите кнопку «Поштові відправлення", клікніть на неї. У списку, вивчіть два пункти «Правила оформлення поштових відправлень» (вам потрібна інформація про вказівку адреси) і «Список предметів, заборонених до пересилання».
2
Зберіть предмети, які збираєтеся переслати в Узбекистан, подумки оцініть, в яку категорію міжнародних відправлень потрапляє ваша посилка. Пошта Росії поділяє всі відправлення між країнами на бандеролі (кореспонденція, друковані видання вагою до 5 кг), «невеликий пакет» (зразки товарів і невеликі предмети вагою до 2 кг), мішок «М» (друковані зразки вагою до 14,5 кг) і посилки (побутові предмети вагою до 20 кг). Залежно від того, в яку категорію потрапляє ваше відправлення, Пошта Росії оголосить певний тариф за пересилку.
3
Відвідайте найближче відділення Пошти Росії. Придбайте спеціальну упаковку для вашого відправлення, це обов'язкова умова, упаковані предмети можуть не прийняти. Складіть перелік предметів, заповніть бланки для відправлення. Пам'ятайте, що ви зобов'язані надати співробітнику пошти документ, що засвідчує особу.
4
Напишіть адресу одержувача в Узбекистан е. Зверніть увагу, що при оформленні міжнародних відправлень, необхідно писати адресу латинськими літерами. Ви можете продублювати його на узбецькій мові.
5
Сплатіть тариф за міжнародне відправлення готівкою на Пошті Росії. Збережіть квитанцію до моменту отримання посилки адресатом. Попередньо ви можете розрахувати вартість відправлення, скориставшись тарифікатором, доступним на сайті.
6
Скористайтеся послугами кур'єрських служб, наприклад, DHL, PONY Express, Гарант-Пост, DPD. Ці компанії надають послуги з доставки кореспонденції, посилок і вантажів. Крім того, ви можете відстежити знаходження відправлення в режимі онлайн на сайтах цих компаній.