Як освоїти курс в'язання.

Пов'язані вручну речі несуть особливу тепло. Вони красиві, практичні і ніколи не виходять з моди. У всі часи мистецтво в'язання передавалося з покоління в покоління. Але якщо технікою створення вовняних речей не вдалося оволодіти в юному віці, то ніколи не пізно надолужити згаяне.
Вам знадобиться
  • - нитки для в'язання;
  • - спиці або гачок;
  • - книга з в'язання;
  • - журнали з в'язання;
  • - відео курс по в'язанню.
Інструкція
1
Щоб освоїти курс в'язання на спицях попросіть знайому рукодільницю, бабусю чи маму показати вам основи цієї техніки. Почніть з набору петель. Потім освойте лицьові і виворітні петлі.
2
На простому виробі, наприклад шарфі, відпрацюйте основні види в'язки: хусткової, лицьову і виворітну гладь. Не соромтеся запитувати у досвідченої майстрині поради, задавайте питання, що цікавлять.
3
Якщо ніхто зі знайомих не володіє мистецтвом в'язання спицями, або ви не хочете обтяжувати людини, освойте курс в'язання по книзі або за допомогою спеціалізованих випусків журналів для рукодільниць. Ретельно дотримуйтесь наведених у виданнях описам, повторюйте руху, показані на малюнках.
4
Освоївши основні петлі, навчитеся читати прості схеми візерунків. Почніть з рельєфних візерунків, які грунтуються на чергуванні лицьових і виворітних петель. Поступово освойте техніки виконання ажурних візерунків.
5
Виберіть в журналі з в'язання просту модель одягу і, слідуючи докладної інструкції, зв'яжіть її. Особливу увагу приділіть вив'язування пройм і горловин. Для цього навчитеся додавати й збавляти петлі.
6
Купіть відео уроки по в'язанню або подивіться ролики в інтернеті. Наочні інструкції з докладними поясненнями допоможуть вам розібратися зі складними видами петель або візерунків.
7
Спеціальні заняття допоможуть вам освоїти курс в'язання для початківців в короткий термін. Запишіться на уроки, щоб разом з іншими рукодельницами оволодіти технікою в'язання не тільки спицями, а й гачком. В колективі вам буде легше долати перешкоди і знаходити відповіді на питання, які ви не могли вирішити самостійно.
8
На курс ах з в'язання освойте прийоми вив'язування полотна і складання виробів. Навчіться в'язати прості вироби: шапки, шкарпетки, рукавиці. До кінця навчання ви зможете самостійно зв'язати пуловер, кардиган або спідницю.
9
Незважаючи на те, що курс и в'язання коштують не дешево, не шкодуйте грошей і часу. Згодом, знаючи основи технік в'язання , ви зможете удосконалити свою майстерність на заняттях більш високого рівня. Але для того, щоб освоїти повний курс в'язання , потрібно буде розвиватися все життя, адже техніки, як і в'язана мода, не стоять на місці і постійно з'являються нові види петель і хитромудрих узорів.