Як купити велотренажер.

Здоров'я потрібно постійно підтримувати, але люди так завантажені справами і турботами, що на спортивні заняття не залишається часу. Зміцнювати м'язи, не відвідуючи тренажерні зали, можна, якщо вдома займатися фізичними вправами на велотренажері . Імітація їзди на велосипеді ефективно впливає на організм, підвищуючи його тонус. Щоб вибрати велотренажер, необхідно знати його різновиди та особливості конструкції.
Інструкція
1
Вибирайте конструкцію велотренажераПроконсультіруйтесь з доктором про можливість занять на велотренажері . По конструкції спортивні снаряди бувають двох видів: прямі і похилі. Якщо ви страждаєте болями в спині, вибирайте похилу конструкцію: вона забезпечить розвантаження хребта і змусить м'язи ніг посилено працювати. Ці моделі обладнані широкими кріслами і дозволяють тренуватися понад 40 хвилин, але їх розміщення вимагає достатнього простору. Якщо ви маєте намір продовжувати займатися велосипедним спортом в зимовий період часу, вибирайте велотренажер прямої конструкції - він забезпечить навантаження, як при їзді на велосипеді - такі моделі підійдуть здоровим людям і спортсменам.
2
Визначте тип велотренажераПо способу роботи тренажери діляться на механічні та магнітні. Регулювання навантаження в механічних моделях проводиться за допомогою пасової передачі або тиску колодок на маховик. Вони незручні в експлуатації, і деталі в цих моделях швидко зношуються. Основною перевагою перед іншими тренажерами є те, що вони не потребують електроживлення. У сучасних магнітних велотренажерах навантаження створюється за допомогою поля постійного магніту. Вони довговічні, оснащені електронікою, безшумно і плавно працюють. Зупиніть свій вибір на магнітному велотренажері - він зручний для занять і простий в експлуатації.
3
Ознайомтеся з характеристиками велотренажераВажнимі параметрами є граничний ріст і вага користувача, кількість рівнів навантаження і розмір маховика. Якщо ви хочете вибрати велотренажер для себе, приміряйте модель до свого росту - вам повинно бути комфортно. Для людей з великою вагою слід звернути особливу увагу на параметр максимальної ваги користувача. Вибирайте модель з невеликим запасом по цим характеристикам. На плавну роботу магнітного велотренажера впливає розмір маховика. Моделі з важкими деталями понад 10 кг підійдуть для силових тренувань. Якщо ваші заняття розраховані на зміцнення м'язів та оздоровлення організму, вибирайте оптимальну вагу маховика (6-8 кг).
4
Вибирайте програми треніровокДля занять на тренажері важливим є наявність декількох програм тренувань: зміцнення серцево-судинної системи, нормалізація ваги, розвиток м'язового корсету. Ці програми підвищують зацікавленість і є основними. Є велотренажери з великою кількістю програм, але щоб не переплачувати зайвих грошей, вибирайте модель з необхідними для вас функціями.
Зверніть увагу
Перевірте можливість регулювання тренажера щодо статі - так ви зможете виключити хитання снаряда під час занять.
Корисна порада
Зручно розміститеся в сідлі і перевірте, чи підходить вам його форма. Зверніть увагу на відповідність розміру педалей розміром ноги.