Як зробити з бісеру заколку у вигляді квітки. шпилька своїми руками з бісеру.

Зазвичай бісер асоціюється з фенечками, кулони, сережки або з декором одягу. Але сфера застосування цього матеріалу досить обширна. Наприклад, за допомогою бісеру можна самостійно виготовити оригінальну шпильку у формі квітки .
Вам знадобиться
  • - основа для шпильки;
  • - тонка дріт;
  • - різнокольоровий бісер;
  • - ножиці;
  • - «рідкі цвяхи» або інший міцний клей.
Інструкція
1
Для початку виготовте сама квітка. Для цього відріжте шматок дроту довжиною 40 см. Виберете тонкий дріт, таку, щоб вона в чотири складання змогла пройти в отвір бісеру . Зігніть і розігніть дріт кілька разів, щоб перевірити її на ламкість. Хороша дроти не розламається і послужить міцною основою для майбутнього квітки .
2
Візьміть для роботи бісер двох кольорів. Дріт складіть навпіл. Надіньте одну бісерину на правий кінець дроту, щоб вона розташувалася рівно по центру. Просмикніть лівий кінець дроту назустріч правому, при цьому притримуйте бісерину, щоб вона не вислизнула в сторону, затягніть кінці.
3
Щоб утворити наступний ряд, надіньте на дріт відразу дві бісеріни цього ж кольору, і закріпіть їх тим же чином. Надалі збільшуйте кількість бісерин на одну в кожному ряду. Слідкуйте за тим, щоб весь ряд розташовувався строго по центру. Пелюстка повинен поступово розширюватися в обидві сторони.
4
Зробіть шість таких рядів, але на шостому скомбінуйте бісеріни. Надіньте чотири штуки основного кольору, потім одну додаткову, і в кінці ще дві основних.
5
Потім звужуйте пелюстка. Тобто в сьомий ряд включіть дві деталі основного відтінку, одну додаткову, і знову дві основних. Решта три ряди складіть з трьох, двох і однієї бісеріни основного кольору. Закріпіть залишилася дріт вузликом і сховайте кінці в отвори бісеру .
6
За цією ж схемою сплетіть ще два лепесточка. Потім зробіть три вузьких листа (три намистини у найширшому місці). По черзі розташуйте вузькі і широкі деталі і скріпіть їх за допомогою окремої дроту шляхом протягування в бісеріни, розташовані біля основи. Проробіть цей маневр 2-3 рази для поліпшення міцності.
7
За допомогою спеціального клею прикріпіть квітка до основи для шпильки. Таким чином ви отримаєте елегантну невидимку. Якщо ж у вашому розпорядженні замикається підставу, то сплетіть квітка за тією ж схемою, але в рази більше.