Як залучити пасажирів.

З появою приватних компаній, що займаються пасажирськими перевезеннями, загострилася конкуренція між ними. Глави підприємств застосовують різні методи для збільшення пасажиропотоку, але не всі вони однаково ефективні. Витрачається багато грошей на рекламу, оновлення автопарку, але простим недотриманням графіку руху можна зіпсувати всю роботу.
Вам знадобиться
  • - наклейки;
  • - хороший персонал;
  • - комфортний автопарк.
Інструкція
1
Поставте себе на місце пасажира, який запізнюється на роботу: ви не будете довго чекати другий, більш новий автобус, якщо час підтискає вас. Налагодьте безперебійну роботу транспорту в години пік, щоб люди були впевнені в тому, що ваша компанія не підведе їх.
2
Замовте спеціальні наклейки з логотипами вашого транспортного підприємства, щоб задоволені пасажири бачили і вибирали ваш автобус. Боріться за якість обслуговування клієнтів. Персонал підбирайте ретельно, виключаючи людей з шкідливими звичками і хамів. Важливий кондуктор своєю посмішкою і почуттям гумору може поліпшити настрій на весь день.
3
Організуйте гарячу лінію, інформацію з номером телефону розмістіть в кожному своєму автобусі. При надходженні скарг на водіїв або кондукторів, розбирайтеся з кожним випадком, виписуйте попередження. Якщо людина систематично палить під час руху, розмовляє по мобільному телефону, позбудьтеся від такого працівника.
4
Дбайте про чистоту транспорту, періодично проводите чистку та заміну оббивки крісел. При виборі кожного нового автобуса звертайте увагу не тільки на його ціну, але і на комфортабельність. Посидьте на пасажирських сидіннях, потримайте за поручні, зайдіть і вийдіть з машини. Звичайно, пасажири охочіше сідають в нові яскраві й чисті автомобілі.
5
Важливо і наявність автоинформатора, що оголошує зупинки, щоб люди не боялися пропустити свою, і заздалегідь просувалися до виходу. У боротьбі за пасажирів допомагають наклейки, які людина побачить, стоячи на зупинці: «водій не курить», «чистий автобус», «ввічливий кондуктор», «комфорт і зручність». Придумайте і інші фрази, які допоможуть людям вибрати вашу компанію як перевізника.
6
Зобов'яжемо водія дотримуватися правил дорожнього руху і вести автобус плавно, без різких гальмувань і швидких стартів, щоб уникнути падіння стоять пасажирів . Якщо дотримуватися всі ці умови при роботі транспортного підприємства, з боку жителів вашого міста не буде ніяких скарг і нарікань, люди будуть чекати саме ваші машини, щоб з комфортом доїхати до місця призначення.