Як нарізати шину.

Технологія відновлення шин полягає в нарізці на «лисій» покришці нового протектора в поглибленні ламелей і в збільшенні залишкової глибини. Регрувер - електричний апарат з заокругленим лезом, що нагадує паяльник і використовується для нарізки нового протектора.
Вам знадобиться
  • - регрувер
Інструкція
1
При нарізці шини використовуйте лише сертифіковане обладнання з електричним нагрівається ріжучим лезом. Перед початком робіт огляньте покришку і виявите її придатність до відновлення. При виявленні істотних пошкоджень гуми - тріщин, порізів, розривів протектора - шлюб її. Працювати з такою шиною можна тільки після усунення виявлених дефектів.
2
Переконайтеся в наявності напису «regroovable» на боковині покришки. Вона означає, що шина придатна до нарізки. В іншому випадку, не використовуйте цю гуму. На багатьох моделях шин застосовуються індикатори нарізки, що дозволяють правильно визначити її глибину і точний час, коли необхідність у ній настала.
3
Виміряйте глибину протектора на ремонтованої покришці в самому зношеному місці. Для якісної нарізки середня глибина бігової доріжки повинна складати 4-5 мм, мінімальна - 3 мм. Якщо знос не рівномірний, виконуйте нарізку так, щоб забезпечити збереження товщини під протектором 3 мм після завершення робіт.
4
Зніміть покришку з диска. Переконайтеся у відсутності ушкоджень покришки на її внутрішньому герметизуючому шарі. Видаліть з протектора камені і всі сторонні предмети. При необхідності проведіть ремонт канавок.
5
Нарізку малюнка протектора виконуйте за оригіналом, який має бути видно хоча б частково на обраної вами покришці. Приділіть особливу увагу правильному встановленні різця на регрувере.
6
Щоб розрахувати глибину установки різця, виміряйте залишкову глибину протектора в самій поверхневої точці. Складіть мінімальну залишкову глибину протектора і максимальну глибину нарізки, рекомендовану для цієї шини. Зазвичай останній параметр становить 3-4 мм. За отриманого результату виставте різець на необхідну глибину.
7
Після проведення нарізки переконайтеся, що шина не отримала пошкоджень в процесі проведення робіт. Упевніться, що брекерного пояса під протекторній здебільшого не оголилися ні в одному місці.
8
Відновлену регрувером шину встановлюйте на будь-яку вісь. Але, за загальноприйнятою думкою, на передній осі використовуйте нові шини, а відновлені поставте на задні осі або осі причепа.
Іноді виникають ситуації, в яких потрібно виділити певну частину музичного файлу. Зазвичай це роблять при розділі концертних записів або для встановлення будь-якого відрізка в якості телефонного дзвінка.
Вам знадобиться
  • Sound Forge, Movie Maker, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Існує величезна кількість програм, за допомогою яких можна вирізати частину музичної композиції. Для початку скористайтеся стандартною програмою - Windows Movie Maker.
2
Запустіть цю програму. На головній панелі інструментів знайдіть меню «Файл» і відкрийте його. Виберіть пункт «Додати». Вкажіть шлях до потрібного музичного файлу.
3
У нижній частині екрана буде відображатися візуалізація музичної доріжки. Виділіть непотрібні відрізки композиції. Клікніть по ним правою кнопкою і виберіть пункт "Видалити".
4
Відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт "Зберегти як". Вкажіть назву майбутнього файлу і його формат.
5
На жаль, не всі версії Windows включають в себе описану програму. В таких випадках рекомендують використовувати більш потужні програми. Встановіть програму Sound Forge.
6
Запустіть цей додаток. Відкрийте меню «Файл» і виберіть пункт «Додати». Вкажіть потрібний файл. Аналогічно процесу, описаному в третьому кроці, очистіть звукову доріжку від непотрібних фрагментів.
7
Натисніть кнопку «Зберегти». В даному випадку ви можете вказати формат файлу і його назва, але і якість звучання, bit rate і безліч інших параметрів.
8
Якщо у вас немає бажання встановлювати додаткові додатки, то скористайтеся одним з безлічі інтернет-сервісів.
9
Перейдіть на сторінку http://www.mp3cut.ru/cut_mp3/або http://mp3cut.foxcom.su/. Натисніть кнопку «Завантажити». Вкажіть шлях до необхідному файлу.
10
Дочекайтеся завантаження файлу. Аналогічно третього кроку доведіть звукову доріжку для кінцевого стану. Натисніть кнопку «Обрізати і завантажити». Вкажіть місце, куди буде збережений новий файл.
Зверніть увагу
Мінус подібних онлайн-сервісів в тому, що основне їх більшість працює тільки з форматом mp3. Також ви втрачаєте можливість тонкої настройки характеристик отриманого файлу.