Як позбутися від вогкості в підвалі. вогкість вгорі підвалу.

Підвал в будинку - це дуже зручно, тому його можна пристосувати для самих різних потреб. Однак підвищена вологість у цьому господарському приміщенні є досить поширеною проблемою. Це призводить до руйнування стін, виникнення цвілі і затхлого запаху. Як позбутися вогкості в підвалі?
Вам знадобиться
  • - поліетилен;
  • - гідроізоляційні матеріали;
  • - труби для вентиляційної системи.
Інструкція
1
З'ясуйте причину появи води в підвальному приміщенні. Якщо вона не очевидна з першого погляду, вам доведеться провести дослідження. Візьміть великі шматки поліетилену або іншого матеріалу, що не пропускає воду. Закріпіть їх на стінах, підлозі та стелі підвалу так, щоб під них не потрапляло повітря. Через кілька діб огляньте їх. Якщо краплі води з'явилися під плівкою - швидше за все через стіни і підлогу просочуються грунтові води. Якщо конденсат виник на плівці, значить його джерело всередині приміщення.
2
Якщо вода надходить ззовні, вам необхідно відновити гідроізоляцію підвалу. Це можна зробити як зовні, так і всередині приміщення. У першому випадку відкопайте з вулиці фундамент і стіни підвалу і зніміть з них шар старої гідроізоляції, яка перестала захищати від води. Потім прокладете шар нової гідроізоляції, використовуючи такі матеріали як бітум, руберойд, бітумну мастику, гідроізол або борулін, і відновите ландшафт навколо вашого будинку.
3
Другий спосіб - захист приміщення зсередини - менш трудомісткий. Придбайте гідравлічний цемент і заповніть їм всі тріщини і отвори в стінах і підлозі. Після його висихання пофарбуйте стіни і підлогу підвалу гідроізоляційної фарбою. Замість цементу можна використовувати матеріал «Стормікс - захист від вогкості ». Він призначений для відновлення водонепроникності і легко наноситься на бетонні поверхні. Серед достоїнств «Стормікса» ще й те, що він не боїться механічних пошкоджень і сам «заліковує» мікротріщини.
4
Захиститися від вологості, що виникає всередині підвалу, допоможе якісна вентиляція. Вентиляційні отвори необхідно зробити під самою стелею, в протилежних кутках приміщення. В отвори потрібно вставити вентиляційні труби, одну висотою близько 2 метрів, іншу - 15-20 см. Зверху їх необхідно захистити металевими козирками від сміття і дощу. Щоб провітрювання було більш ефективним, рекомендується періодично включати електричний вентилятор.