Як розібрати головний гальмівний циліндр. розбирання ГТЦ ваз 09.

При виникненні течі з головного гальмівного циліндра або зменшенні ефективності гальм треба терміново провести його ремонт. Необхідно періодично стежити за його технічним станом, тому що від цього залежить безпосередньо життя водія і пасажирів транспортного засобу.
Вам знадобиться
  • - ключ на 12;
  • - головка торцева на 22;
  • - комірець;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Встановіть транспортний засіб на рівну тверду поверхню і заблокуйте колеса упорами. Гумовою грушею відберіть гальмівну рідину з бачка гальмівної системи.
2
Ослабьте хомути і зніміть зі штуцерів головного гальмівного циліндра (ГТЦ) гнучкі шланги. Помітьте їх положення щодо ГТЦ.
3
Візьміть спеціальний ключ на 10 для гальмівних трубок, який має збільшену головку, відкрутіть три штуцера гальмівних трубок і відведіть останні в сторону. Використовуйте торцевий ключ на 13 з подовжувачем для відгвинчування двох гайок кріплення ГТЦ до гальмівного вакуумного підсилювача.
4
Зніміть з автомобіля головний гальмівний циліндр. Закріпіть його в лещата і розберіть. Переверніть ГКЦ і викрутити два стопорних гвинта, які тримають поршні, ключем на 12. Витягніть їх разом з ущільнювальними шайбами.
5
Візьміть вороток і торцеву головку на 22 і викрутити пробку з корпусу ГТЦ. Видаліть її разом з пружиною і ущільнювальної шайбою.
6
Видаліть чашку з поршня приводу задніх гальм, а потім пружину його кільця ущільнювача. Видаліть його в зборі з розпірні кільцем і ущільнювальними кільцями.
7
Візьміть викрутку і посуньте поршень приводу передніх гальм (ППТ) для подальшої розбирання. Видаліть шайбу і кільце ущільнювача з корпусу ГТЦ.
8
Витягніть поворотну пружину поршня ППТ. Потім зніміть чашку, а потім притискну пружину, яка тримає кільце ущільнювача.
9
Вийміть поршень ППТ в зборі з розпірні кільцем і ущільнювальними кільцями. Візьміть тонку викрутку і подденьте стопорну шайбу. Видаліть її і витягніть з корпусу ГТЦ штуцер разом з ущільнювальною прокладкою.
10
Видаліть з поршня приводу задніх гальм (ПЗТ) ущільнювальне, а потім распорное кільце. Зніміть з поршня (ППТ) ущільнювальне, потім распорное, а після другого кільце ущільнювача.
11
Огляньте стан корпусу і поршнів ГТЦ. Задираки, тріщини і т.п. дефекти на робочих поверхнях не допустимі. На гумовому захисному ковпачку не повинно бути розривів і тріщин. Промийте деталі гальмівної рідиною і зберіть ГТЦ в зворотному порядку.
Зверніть увагу
На другому ущільнювальному кільці поршня ППТ (з боку штока) є дві робочі кромки. Зверніть увагу при складанні на їх стан.
Корисна порада
Слід заміняти при кожній розбиранні ГТЦ ущільнювальні кільця новими, незалежно від їх стану.