Як відновити mail ru агент. Як відновити майл.ру швидкий доступ.

Mail.ru Агент - зручний засіб для обміну текстовими повідомленнями, вчинення аудіо- та відеодзвінків, обміну файлами і т.д. Для того щоб ним користуватися, необхідно мати поштову скриньку на mail.ru. Але що робити, якщо ваш ящик зламали? Чи ви забули власний пароль доступу? Як відновити Агент ?
Інструкція
1
Зайдіть на сайт Mail.ru. Для цього запустіть свій інтернет-браузер і введіть в поле адресного рядка без лапок www.mail.ru. Перед вами відкриється головна сторінка сайту.
2
У лівій стороні відкрилася сторінки розташовується блок «Пошта». Тут ви зазвичай вводите свої дані для авторизації: логін і пароль. Навпаки колонки пароль знайдіть посилання «Забули?», Клікніть по ній. Ви потрапите на сторінку відновлення пароля.
3
Якщо ви пам'ятаєте ваш логін, але не пам'ятаєте пароль, введіть ваш логін на першій сторінці і натисніть копку «Далі». На наступній сторінці система спробує відновити пароль саме до вашого скриньки, задавши вам секретне питання, який вказувався вами ще в процесі реєстрації пошти. Дайте відповідь на нього правильно, і ви отримаєте новий пароль доступу.
4
Якщо ж з якихось причин відновити пароль за допомогою секретного питання в ящику неможливо, скористайтеся іншим варіантом - заповніть форму звернення в службу підтримки. Для цього натисніть на відповідне посилання внизу на сторінці відновлення пароля.
5
Дану форму необхідно заповнити максимально об'ємно. Введіть якомога більше інформації про себе, це дозволить повернути доступ до вашого аккаунту в максимально короткі терміни. Сенс даної форми полягає в наступному: якщо введені вами дані співпадуть з тими, що ви вказали при реєстрації поштової скриньки, то на вказаний в кінці форми адресу буде надіслано листа з посиланням для відновлення пароля. Посилання працює протягом трьох днів. Увага, не повторюйте запит до закінчення даного терміну. При повторенні запитів система видасть новий пароль у відповідь на кожен з них, і ви просто не зможете розібратися, який з отриманих паролів є вірним.
6
Коли доступ до ящика буде відновлений, запустіть Mail.ru Агент і у вікні авторизації введіть логін і новий пароль доступу на поштову скриньку.