Як поміняти свічки в машині. Як поміняти свічки приора.

Часто автолюбителям доводиться міняти свічки в автомобілі. Ця найпростіша операція зазвичай не викликає труднощів, а вже тим більше не змушує звертатися в автосервіси. Однак, для виконання настільки простий процедури новачкам все ж потрібна невелика теоретична база, засвоївши яку, вони збільшать термін служби свого авто.
Вам знадобиться
  • - нові свічки запалювання;
  • - спеціальний свічковий ключ.
Інструкція
1
Приступаючи до процесу заміни свічок запалювання, подбайте про майбутнє свого двигуна. Очистіть свічки і місце навколо них від бруду і пилу. Для очищення скористайтеся будь-яким компресором (наприклад, шинним) або простий щіткою. Ці нескладні дії допоможуть уникнути попадання сміття в двигун, тим самим, збільшуючи термін його дії. Упевнившись в чистоті свічок запалювання, приступайте безпосередньо до процесу їх заміни, попередньо знявши з них захисний кожух (якщо він є).
2
Насамперед, замінюючи свічки запалювання, від'єднайте від них високовольтні дроти (будьте при цьому вкрай обережні і дотримуйтесь техніку безпеки). Для більшої впевненості промаркируйте дроти, щоб знати їх точне місце та належність до певної свічці запалювання. Після від'єднання високовольтних проводів, приступайте до процесу вилучення самих свічок. Для цього скористайтеся спеціальним свічним ключем, за допомогою якого відкрутіть свічки , обертаючи інструмент проти годинникової стрілки.
3
Наступним кроком вкрутите нову свічку запалювання. Для початку вкручуйте свічку в свічковий колодязь рукою, після цього скористайтеся ключем, але не затягуйте свічку занадто туго (не більше чверті обороту). Перед укручуванням, при бажанні, змастіть різьблення свічки запалювання, щоб уникнути корозії. Також, змащена свічка в майбутньому, при завершенні свого терміну роботи, набагато легше витягується з свічкового колодязя. Після цього приєднайте промаркірований провід до нової свічці і приступайте до заміни наступною.
4
Не забувайте, не варто виймати відразу все свічки запалювання, робіть це по черзі. Так ви зможете уникнути наслідків неправильної установки: проблем з запалюванням і продуктивністю двигуна. Також не забувайте очищати сам свічковий колодязь при закручування нової свічки . Дані прості рекомендації збільшать термін дії вашого двигуна і значно спростять його експлуатацію.