Як зашити шкіряну куртку. Як зашити шеврон на шкіряну куртку.

Як шкода буває бачити, що улюблена вами річ, особливо така дорога, як шкіряна куртка, порвалася. Звичайно, вам не захочеться її викидати - і правильно. Шкіряний одяг можна полагодити так, що це буде не тільки непомітно, але і зробить річ ще цікавіше.
Вам знадобиться
  • - пластир;
  • - скотч;
  • - ножиці;
  • - шкіряні заплатки, відповідні за кольором;
  • - клей ;
  • - латочка з тонкої тканини;
  • - швейна машинка;
  • - спеціальна голка для шкіри;
  • - нитки, відповідні за кольором.
Інструкція
1
Як тільки ви помітили, що шкіряна куртка порвана, прийміть екстрені заходи. Зайдіть в найближчу аптеку і купіть звичайний пластир в рулоні. Попросіть у аптекаря ножиці. Зніміть куртку і розгляньте ушкодження. Відріжте необхідну кількість пластиру і підклейте куртку зсередини на місці розриву або розрізу. Це зробить дефект непомітним і запобіжить подальше пошкодження речі.
2
Будинки розгляньте уважно ушкодження. Якщо це невеликий розріз з гладкими краями, його можна заклеїти з виворітного боку за допомогою відповідного за розміром клаптика тонкої тканини. Для цього буде потрібно поєднати краю розрізу і зафіксувати їх скотчем з лицьового боку. На виворітну сторону наклейте клаптик тканини. Після того як клей застигне, можна зняти скотч. Такий спосіб хороший, якщо пошкодження має маленьку площу і знаходиться не на видному місці, так як клей зробить шкіру жорсткою і проклеєний ділянку все одно буде звертати на себе увагу.
3
Якщо пошкодження знаходиться на видному місці і досить обширне, подумайте, як його можна обіграти за допомогою латки. Щоб поставити латку, розірваному місцю на куртці потрібно надати певну форму за допомогою ножиць. Потрібно підстригти краю так, щоб вийшов круг, квадрат, прямокутник і т.д. Може бути, буде потрібно зробити кілька однакових отворів на куртці, щоб вони виглядали як оздоблення.
4
Підберіть відповідні за кольором шматочки шкіри. Їх можна вирізати зі старих або непотрібних шкіряних виробів. Заплатки надайте ту ж форму, яку мають отвори, але вони повинні бути трохи більшими за розміром. Прітачать заплатки на швейній машинці за допомогою спеціальної голки для шкіри.
Зверніть увагу
Якщо куртка порвалася на місці, дубльованому підкладкою, перш ніж приступити до подальших дій, підпорі підкладку або акуратно розріжте її лезом навпроти ушкодження.
Корисна порада
Заплатки можна нашити зверху, а можна прітачать зсередини. У першому випадку добре використовувати рядок "зигзаг", а в другому - пряму строчку.