Як класти цеглу. Як робити кладку з цегли.

Цегляні будинки будують нарівні з дерев'яними. Правильно покладена кладка робить будинок монументальним, теплим, красивим. Традиційно з цегли викладають каміни, печі, внутрішні стіни. Принцип кладки у всіх випадках подібний, і навчитися класти цеглу не так складно як здається.
Інструкція
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u6sIDeMPfuo
Навесні на сайті держзакупівель було оголошено відразу про 14 аукціонах загальною сумою на 350 мільйонів рублів. Всі тендери були на тему заміни асфальту на бруківку в столиці Росії. Але вже ближче до осені мер Москви ухвалив рішення про замороження цього проекту.
Заміна асфальту на плитку почалася в Москві в 2011 році. Таке рішення було прийнято мером Собяніним. За півтора року були проведені масштабні роботи, а саме укладено близько 400 тисяч квадратних метрів бруківки загальною вартістю більше одного мільярда рублів. Міська влада планувала поміняти покриття на площі 1,13 млн кв. м. Однак задумки так і не були втілені в життя. Перша причина, по якій не стали міняти асфальт на бруківку - банальний брак коштів. У столиці і так багато проблем, які вимагають великого фінансування. І витрати в чотири мільярди рублів залишили б без дотацій безліч структур. На даний момент вже виділені на заміну асфальту 350 мільйонів рублів, наприклад, підуть на ремонт дорожнього покриття. Другою причиною, через яку нововведення були відкладені, стало невдоволення місцевих жителів. Плитка на тротуарах була покладена нерівно. Пішоходи подавали скарги, влаштовували пікети. Звичайно, це не могло пройти непоміченим Собяніним. Замість того щоб поліпшити якість ремонтних робіт, він просто скасував всі нововведення. Уже покладену бруківку планується перенести в сквери і парки. На думку багатьох жителів, рішення про заміну покриття тротуарів виглядало не як спроба упорядкувати місто, а як бажання влади довести, що вони все-таки дбають про столицю. Ще в 2011 році трохи більше половини москвичів були рішуче проти укладання плитки. Наступного року кількість жителів, незгодних з рішенням мера, збільшилася. За зиму бруківка сильно деформувалася. І хоч влада стверджує, що покриття виглядає ідеально, численні блогери викладають в інтернеті фотографії, які підтверджують зворотне. Пересування по деяких вулицях Москви стало проблематичним. Дівчата і жінки ламали підбори, ролери не могли здійснювати поїздки, а молоді батьки стверджували, що котити коляски по бруківці неможливо. Щоб вирішити відразу дві проблеми: заощадити гроші і заспокоїти городян, і було прийнято рішення на вулицях міста залишити асфальт.