Як вибрати кадрове агентство.

Пошук хорошої роботи - справа дуже відповідальна, від якого безпосередньо залежить ваша майбутня життя. Тому має сенс довірити задачу з пошуку роботи професіоналові. Але як же не помилитися у виборі хорошого кадрового агентства?
Інструкція
1
Є два типи кадрових агентств: рекрутингові та з працевлаштування персоналу. Різниця між ними суттєва. Рекрутингові агентства безкоштовні для фахівців, які шукають роботу, але оплачуються з бюджету фірми-клієнта. Тому відповідальність вони несуть тільки перед фірмою, нанявшей їх для виконання замовлення на закриття вакансії. Тобто якщо ви фахівець, який звернувся для пошуку роботи в рекрутингове агенство, вони не несуть перед вами ніяких зобов'язань, і підходяща для вас робота буде знайдена тільки в тому випадку, якщо за їх послугами звернеться фірма, яка б вимагала вас як фахівця.
2
Якщо ви хочете знайти хорошу роботу в короткий термін, будьте готові самостійно оплатити послуги агентства з працевлаштування. В цьому їх основна відмінність від рекрутингових агентств - оплата проводиться не фірмою, нанимающей персонал, а людиною, що шукає роботу. Відповідно, якщо ви звертаєтеся в таку компанію за послугами з працевлаштування, договір укладається з вами, і за певну плату для вас шукають відповідні вакансії, готують вас до співбесіди, проводять можливі тренінги. Тому перш ніж звертатися в кадрове агентство , уточніть, до якого типу воно відноситься і наскільки швидко ви можете розраховувати на пошук підходящої роботи.
3
Коли ви вже знайшли декілька відповідних агентств з працевлаштування, залишається тільки вибрати між ними найкраще. Для цього ознайомтеся з відгуками про ці фірми в інтернеті. Рушайте до них в офіс, поспілкуйтеся із співробітниками, це повинно відразу допомогти вам зрозуміти, чи дійсно серйозна фірма перед вами. Обов'язково уточніть, як давно існує кадрове агентство - чим довше воно працює, тим більше досвіду мають співробітники, тим більшою базою даних вони володіють. Розпитайте про гарантії працевлаштування, яке дає вам кадрове агентство , яка кількість вакансій вони готові вам надати найближчим часом. За часом роботи, за рівнем підготовки і ввічливості співробітників ви легко зможете зрозуміти, чи варто звертатися в це кадрове агенство або краще зайнятися пошуком іншого, більш відповідного.