Як навчитися бути душею компанії. Як стати душею будь-якої компанії.

Не кожен може вести себе в компанії досить розкуто і бути центром уваги. Але трохи попрацювавши над собою, ви відчуєте внутрішню розкутість і з задоволенням будете спілкуватися навіть з малознайомими людьми. А з часом зможете стати і душею компанії .
Інструкція
1
Душею компанії може бути тільки людина ерудована і винахідливий. Тому намагайтеся більше дізнаватися корисного, цікавитися новинками в різних областях. Звичайно ж, все знати неможливо. Спочатку визначте інтереси цієї групи людей і постарайтеся більш детально вникнути в цю сферу. Зазвичай компанії організовуються або з товаришів по службі, або колишніх однокласників, або людей, що мають спільне хобі. Тому, якщо ви потрапили до любителів кішок, то будьте готові підтримати розмову на теми догляду за цими тваринами.
2
Будьте щирі. Не треба вигадувати і намагатися підтримати розмову на теми, в яких абсолютно не тямите. Краще вже в такому випадку мовчіть. Але слухайте дійсно з увагою і цікавістю. Так ви не тільки справите гарне враження, але і дізнаєтеся щось нове для себе. Можливо, ці знання вам знадобляться надалі.
3
Будьте завжди самим собою. Не треба підлаштовуватися під думки інших людей. У вас є певний погляд на речі, висловлюйте його. Але не варто також бути і сильно нав'язливим. Якщо люди не сприймають ваші аргументи, не варто переводити розмову на крик або розмахувати руками. Так можна дійти і до бійки. Все одно кожен залишиться при своїй думці.
4
Запам'ятайте, що душа компанії - це людина веселий, життєрадісний, усміхнений, приємний у спілкуванні. Він ніколи не виставляє свої проблеми напоказ. Навпаки, він намагається відвернути інших від похмурих думок. Тому знання анекдотів і смішних історій з життя обов'язково. Регулярно переглядайте гумористичні сайти, вибирайте те, чим можете розвеселити друзів, підняти настрій.
5
Тільки врахуйте, що душа компанії - це не клоун, який намагається розсмішити всіх всяку ціну. Не варто насміхатися над іншими, над їхніми недоліками або переживаннями. Не показуйте своє матеріальне перевага або фізичну перевагу. Будьте доброзичливі до людей і тоді ви дійсно перетворитеся в центр уваги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IoVAZ_uK1iU