Як навчити дресирувати кішок.

Кішки насилу піддаються дресируванню - це підтвердить будь-який, що має справу з цими примхливими маленькими хижаками. Проте їх теж можна навчити деяким трюкам. Потрібно лише виявити природні здібності вихованців і заохочувати їх таланти ласощами. Не чекайте, що кіт почне носити вам тапочки в зубах. Зате він може навчитися танцювати, стрибати з тумби на тумбу і навіть брати участь у невеликих циркових сценках.
Інструкція
1
Тренування краще починати з самого дитинства - вже з трьох місяців юний кошеня може продемонструвати свої здібності. Врахуйте, що кіт буде намагатися тільки за смачну їжу - кричати на нього і намагатися карати марно. Не намагайтеся дресирувати кошеня відразу після їжі і не теребите його, поки він спить. Зачекайте, коли звірок відпочине і буде готовий до подвигів.
2
Приготуйте ласощі. Дорослим тваринам можна давати гранули сухого корму - за умови, що вони їх люблять і їдять із задоволенням. Малюкам заготуйте відварне м'ясо або курку, нарізану дуже дрібними шматочками. Ласощі повинно заковтує за один прийом, інакше вихованець захопиться їжею і забуде про тренування.
3
Насамперед привчите звірка вдаватися на ваш поклик. Далеко не всі коти реагують на своє ім'я. Зробіть так, щоб кличка тваринного асоціювалася для нього з ласощами. Покличте кошеня. Якщо він не реагує, підійдіть до нього, покличте ще раз і тут же дайте ласощі. Скоро кіт засвоїть зв'язок між кличкою і заохоченням і вдаватиметься самостійно. Не обов'язково пригощати його кожного разу, але час від часу закріплювати навичку необхідно.
4
Ускладните задачу. Підніміть смачну приманку, спонукаючи звіра піднятися на задні лапи. Повільно обертайте рукою, щоб кіт повертався. Якщо ваш вихованець любить стрибати, спробуйте підняти ласощі вище, супроводжуючи дію словом «Стрибок» або «Аллі». Кошеня повинен вихопити ласощі в стрибку. Заохотьте його ще одним шматочком. Через деякий час кіт буде стрибати по знаку піднятою руки або почувши знайому команду.
5
Спробуйте класичний цирковий трюк - стрибки на тумбу. Візьміть дві табуретки, поставте їх близько один до одного, посадіть на одну з них кошеня, а на іншу покладіть ласощі. Залучіть увагу звірка, покружлявши приманкою перед його носом. Коли кошеня перестрибне, похваліть і погладьте його. Покладіть ласощі на іншу табуретку - вихованець тут же стрибне назад. Поступово збільшуйте відстань між тумбами.
6
Вибираючи трюки для свого кота, врахуйте його природні здібності. Якщо звір охоче залазить в будь-яку порожню ємність, віртуозно дереться по килиму або ганяє згорнутий паперову кульку з азартом професійного футболіста, спробуйте придумати для нього невеликий сюжет, що обіграє здібності вихованця. Не забудьте заохочувати кота ласощами, підтримуючи в ньому бажання до самовдосконалення.
Прийнято вважати, що кішки дуже норовливі. Проте, цих граціозних тварин можна багато чому навчити, якщо знати їх особливості і смаки.
Вам знадобиться
  • Іграшки, які любить кішка
  • Ласощі
  • Терпіння і любов до тварин
Інструкція
1
Починайте навчати кошеня, коли він досягне 7 місяців. Поспостерігайте за ним. Що він найбільше любить робити? Якщо він невтомно скаче з усіх предметів, ви зумієте навчити його стрибати через обруч або, скажімо, на плече господаря. Коту, який з легкістю підіймається по шторах, припадуть до душі трюки, пов'язані з лазіння.
2
Навчіть кішку приходити по сигналу на кухню. Вона і без заклику з задоволенням відвідує цю частину будинку, де її завжди чекає щось смачне. Покличте кішку командою «до мене!» І покладіть їй їжу, коли вона прийде. Відпрацюйте команду "до мене" в різних ситуаціях. Після того, як кішка її виконає, не забудьте її погладити або пригостити ласощами.
3
Навчіть кішку сідати по команді. Для цього прослідкуйте, коли вона сама захоче сісти, і дайте команду. Як тільки кішка її виконає, приголубте тварина.
4
Після того, як кішка почне сідати по команді, навчіть її давати лапку. Коли кішка сяде, промовте і візьміть лапу в свої руки. Відразу після цього дайте кішці ласощі або погладьте. Повторюйте цю вправу до тих пір, поки кішка не почне давати лапу самостійно.
5
Навчіть кішку приносити вам різні предмети. Використовуйте предмети, які кішці найбільше подобаються. Після кожного успішно виконаного завдання заохочуйте свою улюбленицю.
6
Коли кішка освоїть прості команди, переходите до більш складним. Прийоми використовуйте ті ж самі: коли кішка сама захоче зробити якийсь рух, подайте команду, після чого заохотьте тварина.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jKj6Ee5dvA8
Зверніть увагу
Ніколи не примушуйте кішку. Толку від цього все одно не буде, а в будинку з'явиться нервове жівотное.Не карайте кошку.Не турбуйтеся, якщо тварина не відразу починає виконувати команди. Якщо ви хочете чогось навчити кішку, наберіться терпіння. Кожна вправа доведеться виконувати багато разів.
Корисна порада
Закликаючи кішку на кухню, говорите спокійно і ласково.Іспользуйте тільки ті предмети, які кішці подобаються. Чи не перевтомлюйте кішку. Займайтеся з нею часто, але потроху. Вчіться оцінювати можливості кішки і діяти відповідно до них. Не вимагайте від неї того, чого вона ніколи не зможе зробити.